Prosím, hlavne ju miluj úprimne. Je to totiž tá žena, ktorá plače vtedy, ak má film smutný koniec. Cíti hlbokú radosť vtedy, keď je niekto šťastný. Dokáže ju povzbudiť jedna pekná veta. Ona je niekto, kto sa dotkne tvojej duše namiesto tvojho srdca, pretože len ona vie, že duša je miesto, kde sa stretáva celý vesmír. Je žena, o ktorej sa hovorí, že je citlivá preto, pretože má dobré srdce. Pretože si vždy nájde dôvod na úsmev, bez ohľadu na to, aký zlý deň má.

Vždy má pre každého kúsok svojej radosti, pretože vie, že každý má svoje boje. Ona je žena, ktorá ti pošle tú najkrajšiu správu aj vtedy, keď si ku nej nepríjemná. Nemôže sa dívať na niekoho, kto trpí a nič pre to neurobiť. Nebude sa len tak nečinne dívať, vždy pomôže.

Je pozitívna za každých okolností, má silu aj vtedy, keď si ty povieš, že už nevládzeš. V ostatných ľuďoch vidí len to dobré, aj keď si ty myslíš, že za to vôbec nestoja. Žena, ktorá je citlivá, pomáha ostatným stať sa lepšími ľuďmi.

zdroj: pexels.com

Miluj ju, pretože je pravdepodobne jediná osoba v tvojom živote, ktorá má vnútornú silu väčšiu ako všetci dokopy. Keby mohla, zobrala by celú tvoju bolesť na seba, len aby nevidela ako trpíš ty. Spôsobuje jej to slzy v očiach. Táto žena bude vždy ochotná komunikovať a hovoriť veci priamo. Bude sa ťa pýtať na to, ako sa máš, čo prežívaš a či si v poriadku.

Chráň takúto osobu. Ľudia o nej budú hovoriť, že je „naivná“, „len ťa využíva“ alebo „ona taká v skutočnosti nie je“. No ver mi, ona sa na nič nehrá. Je pred svetom otvorená a jej vystupovanie v spoločnosti hovorí o tom, aké veľké a dobré srdce má.

Nájdi ju a miluj ju. Táto žena je vzácnejšia a drahšia ako všetko bohatstvo sveta.

Milovať ju bude požehnanie.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.