Unsplash/Avrielle Suleiman

V dnešnej dobe sa snažia všetci žiť fit. Cvičia, jedia samé superpotraviny, skúšajú nové životné štýly. Mnohí si myslia, že robia všetko správne. Ak patríš medzi nich, otestuj sa v našom kvíze a zisti, ako je na tom tvoje telo v skutočnosti. Čo robíš dobre a čo ti môže uškodiť?

Koľko máš rokov?

Ak by si mala podľa pocitu usúdiť, ako sa cítiš vo svojom tele, bolo by to ...

Ako často sa venuješ pohybovej aktivite, ktorá trvá minimálne 30 minút?

Fajčíš?

Ako by si opísala svoj štýl stravovania?

Koľko čistej vody denne vypiješ?

Máš pocit, že žiješ stresovým štýlom života?

Ako často mávaš sex?

Koľko hodín denne spíš?

Koľko chorôb si prekonala za posledný rok?

Ako je na tom skutočne tvoje telo? Tento test ťa odhalí!
Čo o tvojom zdraví prezradili odpovede?
Podľa tvojich odpovedí je jasné, že zdravý životný štýl pre teba znamená veľa. Buď sa oň snažíš, aby si bolo lepšie, alebo je proste tvojou súčasťou. Vďaka spôsobu akým žiješ, sa nemusíš báť, že by ťa jedného dňa prekvapila nečakaná choroba kvôli zlým podmienkam, ktoré si si vyrobila. Pokračuj vo svojich zvykoch!
Čo o tvojom zdraví prezradili odpovede?
Tvoje odpovede odkazujú na úplne priemerný štýl života. Nie si typ, ktorého fotografiu dajú na titulku časopisu o zdraví, ale nie si na tom ani tak zle, že je treba dvíhať varovný prst. Uvedomuješ si, že v niektorých oblastiach by si sa mala nad sebou zamyslieť, a spraviť krok k svojemu krajšiemu a zdravšiemu ja.
Čo o tvojom zdraví prezradili odpovede?
Pozor, pozor. Tvoj životný štýl ťa posúva akurát tak bližšie do hrobu. Nemáš návyky, ktoré by ti udržiavali fyzické zdravie v poriadku a to je veľmi zlé. Ak sa chceš vyhnúť civilizačným chorobám, musíš zmeniť svoj prístup. Tvoje telo je tvoj chrám, pamätaj si.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieFitness