Ako byť príťažlivá pre svojho partnera?

Či už začínaš nový vzťah alebo žiješ v dlhodobom zväzku, určite chceš, aby si bola pre svojho muža vždy dokonalá. Každá žena túži po tom, aby v očiach svojho milovaného bola dokonalá, nie len povahovo, ale aj fyzicky. Ako byť príťažlivá?

Aj keď sa láska na výzor nepozerá, avšak, keď sa nám niečo nepáči na pohľad, stráca sa z nás magnet, ktorý by nás k tomu ťahal. I napriek tomu, že ťa miluje, nie je dôvod na to, aby si mu neukázala, že stojíš za to.

Mnoho žien si myslí, že aby boli príťažlivé, musia mať dokonalú postavu, obliekať sa ako fashion influencerky a líčiť sa tak, ako to vedia profesionálky. Pravdou však je, že chlapi si všímajú iné veci, na ktorých im záleží viac. Nepotrebuješ plastiky ani drahú spodnú bielizeň, aby ťa tvoj drahý považoval za krásnu. Postačí mu toto!

Vlasy sú korunou krásy

Aj keď si už zvykol na to, že často nosíš drdol, aby si ním zakryla neumyté vlasy, predsa len, čisté, voňavé a rozpustené vlasy pôsobia tak žensky, že máš hneď bod naviac. Je to to, čo sa im na nás páči, obzvlášť, ak si ich pekne a decentne navlníme. Ak sa teda chystáš na rande či idete do spoločnosti, určite dopraj viac času svojmu účesu, nech ho ohúriš.

Na vyťahané tepláky zabudni

Podobné je to aj s domácim oblečením. Nie je nič pohodlnejšie, ako keď si doma v obľúbenom pyžame a nemusíš sa pred partnerom hrať na dámu, no dbaj na to, aby si až príliš nezvykol na ten pohľad. Nie len, že sa budeš páčiť viac jemu, ale aj sama zo seba budeš mať lepší pocit, keď sa aj za zatvorenými dverami budeš premávať v peknom pyžame či teplákoch, ktoré nie sú deravé. Keď vytiahneš nový kúsok, určite to ocení.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating