Ideálny chlap

Zrejme každá žena už snívala o tom, aký by mal byť ten pravý. Pán Božský, ktorý by spĺňal tvoje predstavy o dokonalom partnerovi, však možno nie je ten, s ktorým by si sa reálne cítila byť šťastná. Nehovoriac o tom, že ku každej z nás sa hodí úplne iná povaha chlapa. Aký je tvoj ideálny chlap?

Zisti, aký ideálny chlap by mal stáť po tvojom boku. Odpovedaj úprimne a dozvieš sa viac.

Ktorý z týchto 3 mužov je pre teba vzhľadovo najpríťažlivejší?

Ktorú z týchto 3 vlastností neznášaš na mužoch najviac?

Ktorú z týchto 3 vlastností by rozhodne mal mať tvoj partner?

Ak by ťa niekto slovne urazil, akú reakciu očakávaš od partnera?

Ktorý koníček je podľa teba na mužoch príťažlivý?

Aký typ otca si vieš predstaviť pre svoje dieťa?

Ak sa s partnerom pohádaš, akú reakciu by si prijala najradšej?

Ktorý typ muža si vieš predstaviť po svojom boku?

Ktoré oslovenie by si od svojho muža počula najradšej?

Akú aktivitu by ste mali mať spoločnú?

AKÉHO MUŽA SKUTOČNE POTREBUJEŠ? ZISTI PRAVDU V RÝCHLOM KVÍZE
Čo o tvojich preferenciách prezradili odpovede?
Podľa tvojich odpovedí je jasné, že muž po tvojom boku by mal byť skutočným chlapom. Nemáš rada zženštilé bábovky, potrebuješ muža, na ktorého sa môžeš spoľahnúť vo všetkom. Takého, z ktorého je už na pohľad jasné, že ťa ochráni keď bude treba. Nechceš aby išlo o nudný typ človeka, mal by byť aktívny a priamočiary.
Čo o tvojich preferenciách prezradili odpovede?
Zlatá stredná cesta - takto sa dajú nazvať tvoje odpovede. Po tvojom boku by mal stáť chlap, s ktorým máte najmä spoločné záujmy a životné ciele. Mal by mať rovnaké hodnoty a dokázať sa s tebou rozprávať na hocijakú tému. Zároveň by to mal byť aktívny typ chlapa, možno športovca, s ktorým nebude o plány cez víkend núdza. Úprimnosť a charizma musia z neho vyžarovať.
Čo o tvojich preferenciách prezradili odpovede?
Tvoj vyvolený nesmie byť žiaden mačo. Neznášaš chlapov, ktorí majú prehnané sebavedomie. Ten tvoj by mal byť v každom smere getleman, ktorý je úprimný a rodinne založený. Človek, ktorý bude s tebou úprimne rád tráviť čas, aj keby ste v piatok večer ležali doma s knihou v ruke. Schopnosť postarať sa o rodinu, empatia a vernosť - to mu nesmie chýbať.

Ak sa ti tento kvíz páčil a rada by si vedela, vyskúšaj aj tento test a zisti, či si lepšia frajerka ako jeho bývalé. Jeho výsledok ti ukáže pravdu, o ktorej nechce hovoriť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating