Baran:

Ako baran si veľmi impulzívna a robíš veci skôr, než si ich premyslíš. Si priťahovaná mužom, ktorý nehľadá nič vážne, pretože máš rada zábavu.

Býk:

Akonáhle začneš niekoho milovať, miluješ ho už roky. Nezáleží na tom, čo robí, ale ako sa k tebe správa. Chceš muža s rešpektom voči ženám.

Blíženci: 

Si veľmi sociálny človek a spoločenský typ, takže sa vždy rada stretávaš s novými ľuďmi. Potrebuješ muža, ktorý bude plný nápadov a kreativity, no hlavne nebojácnosti.

Rak:

Veľmi, ale veľmi, túžiš po rozprávkovom živote. Lenže nakoniec tak tlačíš na pílu, že skončíš s tým najhorším mužom, ktorého si vôbec nezaslúžiš. Takže, ak chceš niečo skutočné, nedaj sa ľahko.

zdroj: unsplash.com

Lev:

Vieš, že by si mohla dostať akéhokoľvek chlapa, ktorého chceš. Preto ideš vždy po najatraktívnejšom mužovi v miestnosti. Páči sa ti zakázané ovocie.

Panna: 

Príliš veľa premýšľaš. Hľadáš ideálneho človeka, no láska nie je logická. Lásku musíš cítiť, a tak máš niekedy nulovú šancu. Pretože tie najlepšie vzťahy sú také, ktorým nikto tak úplne nerozumie.

Váhy: 

Nedávaš si dostatočnú cenu. Len preto, že si viac plachá a pokojná, to neznamená, že sa musíš dať pod tvoju cenu. Nedovoľ, aby na teba ostatní tlačili, potrebuješ chlapa, ktorý ťa ocení.

Škorpión: 

Hlboko v tvojej mysli vieš, že si zaslúžiš byť šťastná. Prečo teda vždy skončíš s nesprávnou osobou? Ak chceš niečo skutočné, musíš si uvedomiť, že si zaslúžiš byť milovaná. Taký muž, ktorý to bude vedieť, bude pre teba ten pravý.

zdroj: unsplash.com

Strelec:

Si optimista, čo je väčšinou dobrá vec. Avšak ak ide o rande, máš tendenciu byť pesimistická. Potrebuješ muža, ktorý ťa bude vedieť rozosmiať  a ktorý bude mať skvelý zmysel pre humor.

Kozorožec: 

Ideš po mužoch, ktorí sú nezávislí. Stručná, jasná pravda. Si nezávislá aj ty, pracuješ, máš svoj byt a si šťastná, potrebuješ muža, ktorý je na tom rovnako, aby ti rozumel.

Vodnár:

Si kreatívna, takže niekedy potrebuješ bolesť na to, aby si vyjadrila tvoju fantáziu. Ale myslím si, že už bolo dosť smútku a muž, ktorého potrebuješ musí byť tvojou múzou, aby si neprišla o kreativitu.

Ryby:

Potrebuješ muža, ktorý bude tvoj najlepší dlhoročný priateľ a milenec. S ktorým si budeš rozumieť, pretože sa zvyčajne snažíš vytvoriť vzťahy hneď na začiatku, a tak môže dôjsť k hádkam.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.