Chutí jej samota. Nie neboj sa, nie je neustále zatvorená vo svojej izbe. Avšak jej súkromie je prvoradé, takisto ako aj jej čas, ktorý chce stráviť sama so sebou.

Prosím, daj jej priestor.

Je to veľmi zábavná osoba. Kedysi sme mali predsudky, že ľudia introverti sú veľmi depresívny, avšak to vôbec nie je pravda. Je veľmi milá a vďačná osoba, s ktorou sa rozhodne nebudeš nudiť. 

Svoje srdce otvára len tým najšpeciálnejším ľuďom. Možno si povieš, že je pyšná a vyberavá, no ona si jednoducho len vyberá ľudí, ktorí sú pre ňu dôležití a vie o nich, že nie sú falošní.

Jej zmýšľanie je iné, ako u ostatných ľudí. Nehovorí často o svojich pocitoch, no ak sa aj vyjadrí, je skutočne úprimná a férová. Je veľmi špecifická, no zaujímavá. Je dobrosrdečná, láskavá a skutočne jej môžeš dôverovať. Nikomu nepraje nič zlé. 

Bude si ťa vážiť, ak ju budeš podporovať vo svojich snoch a budeš ju počúvať. Veľmi si váži tvoju spoločnosť, aj keď ti to možno nehovorí často. Ale neboj sa, je úplne normálne, že nehovorí často. Chce byť pochopená a milovaná. Nič viac nechce.

zdroj: unsplash.com

Potrebuje vedieť, že si pri nej šťastný. Nepotrebuje drahé dary alebo zbytočné slová. Len potrebuje cítiť, že si pri nej spokojný. Nejde o to, že by sa nerada zabávala, no nepotrebuje byť každý týždeň na párty. Uprednostňuje pár ľudí, pri ktorých sa cíti sama sebou. Predstava ideálneho večera je dobré jedlo, prechádzka alebo dobrý film.

Chápe, že aj ty máš svoje sny a svoj život a preto ťa určite nechce obmedzovať. Tiež má rada slobodu, no je skutočne verná.  

Háda sa potichu a vlastne sa ani nechce hádať. Nemá rada impulzívne hádky, no je skutočne úprimná a snaží sa nebyť hlučná a výbušná. Možno preto sa ti občas bude zdať, že jej na tebe nezáleží, no nie je to tak. Ona sa len nechce hádať.

Je to najkrajšie, no zároveň niekedy aj ťažké obdobie, ktoré ti však do života prinesie veľa krásnych chvíľ. Život s ňou je veľmi zvláštny, no zaujímavý. Ak budeš milovať ženu introvertku, ver mi, že nikdy to nebudeš ľutovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.