Pre tento experiment som veľa obetovala. Veľa, myslím skutočne veľa, ale spomeniem teda napríklad takú dôstojnosť,  chuť nadväzovať akékoľvek kontakty, drahocenný čas v práci, pár pohárov vína s priateľmi a objektívny pohľad na realitu.

Čas strávený na Pokeci ma naučil, že ľudia dokážu byť natoľko pohltení interaktívnym svetom a natoľko nesebavedomí v reálnom živote, že cez písmenká dokážu ponúknuť peniaze, svoje telo, šperky, nehnuteľnosti a všetky obdobné veci, len aby dostali „RP správu“ s odpoveďou typu – áno, chcem sex teraz hneď. Alebo – áno, pošlem ti svoje použité nohavičky. Alebo – áno, budem tvoja cicuška micuška.

Tento článok nemá pôsobiť nijak zvlášť subjektívne, ani nemá podsúvať žiadne názory, či postoje. Len vám chcem názorne ukázať mojich päť minút slávy na slovenskom internetovom portáli. Bolo to vlastne úplne jednoduché. Vymyslieť meno, pridať trošku na svojom veku, uviesť lokalitu a teda, ešte som napísala, že mám pozitívny vzťah k fajčeniu, aby som bola aspoň trochu úprimná, lebo tá sa že vraj v dnešnej dobe cení. Fotku som dala tiež reálnu, ale iba jednu, predsa len, nechcela som to veľmi preháňať.

Vstúpila som do každej miestnosti. Najprv som síce nerozumela, o čo tam ide a prečo nejaké miestnosti vôbec existujú, ale zrazu mi začali prichádzať správy. Veľa správ. V prepočte 31 správ za 4 minúty, neklamem!!
Ľudí, ktorí mi za môj čas strávený na Pokeci napísali, by som vedela zhrnúť do viacerých kategórií. Ale nechám to na vašom vlastnom uvážení a prehodnotení tejto ošemetnej situácie. V prípade niektorých konverzácií s odpoveďou, prosím, čítať od dola hore. 🙂

 

Kategória – Myslím si, že som vtipný, a tým ťa dostanem

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

1


2


 

Kategória – Za peniaze3


 

4


 

5


 

Kategória – Stratení, nezaradené6


 

7


8


9


 

10


 

1112

 

A tak, vážení, idem s chuťou objavovať tajomstvá ďalších internetových zoznamiek, portálov a sietí a všetkých neznámych i známych ľudí, ktorí ukazujú svoju osobnosť cez písmenká. Pre vás, od vás. 🙂

foto: autorka článku

Komentáre