Hovorí sa, že lev je najsilnejším znamením zverokruhu. A presne takýto je aj muž narodený v tomto znamení.

Jeho dominancia, mužnosť a presvedčivosť vo svojich názoroch zaujme každú ženu. Ak sa rozhodneš pustiť do vzťahu s týmto chlapom, mala by si vedieť, aké sú jeho silné a slabé stránky. Vždy dosiahne to, čo si zaumieni. Všade, kde sa objaví na seba upúta pozornosť. Berie život ako hru, v ktorej je potrebné sa hrať. Priateľku si vyberá v prvom rade podľa toho ako vyzerá, avšak jej vlastnosti a inteligencia ho musia prezentovať v tom najlepšom svetle.  Ak si žiarlivá, tak pri tomto chlapovi tvoje nervy dostanú poriadne zabrať.

outdoorend.com

Ak si typ ženy, ktorej nevadí, že jej drahý ju v mnohých okamihoch zatieni, pokojne choď do toho. No nezabúdaj, že tomuto chlapovi je potrebné skladať komplimenty. Má sa naozaj veľmi rád, a ešte radšej je keď mu to dáš poriadne najavo. Je si vedomý svojich kvalít, a keď sa raz rozhodne dať s tebou dokopy, tak má pocit, že ti dáva to najväčšie šťastie na svete. Ver, že spolu prežijete mnoho vášnivých chvíľ, pretože na tom si muž lev potrpí.

K jeho srdcu sa však musíš dostať postupne. Svoje najtajnejšie myšlienky, sny a obavy si rád necháva sám pre seba. Ukázať jeho slabú stránku mu robí obrovsky problém. Keď má z niečoho strach, radšej to uhrá tak, aby to vyzeralo, že je mu vlastne všetko jedno. Potrebuje byť v niečom najlepší. Či už sa jedná o školu, šport alebo kariéru. Na svojej rodine a najbližších si dá záležať. Práve pre nich by bol schopný urobiť takmer čokoľvek. V hrudi mu predsa bije odvážne levie srdce.

pexels.com

Keď máš tendenciu mužov rada meniť a prispôsobovať podľa seba, tak je to márne. Lev je príliš presvedčený o svojich názoroch a svojej pravde, preto si málokedy prizná chybu. Hádať sa s ním bude zo začiatku zábava, no ak patríš medzi ženy, ktoré musia mať stále pravdu, veľmi pri ňom nepochodíš. Tento vzťah ťa môže naučiť veľa vecí. A pokiaľ ho budeš tolerovať, obdivovať a milovať takého, aký je, dá ti všetku lásku sveta (samozrejme, veľkú časť z nej si odkrojí sám pre seba).

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.