pexels.com

„Si príliš citlivá, nemala by si sa nad každým slovom tak pozastavovať.. Zmeň sa!“ Dievča, pamätaj, že vyjadrovanie svojich pocitov je tvojou silou, nie každý to dokáže.

„Si hrozne naivná, márnosť.. Zmeň sa!“ To že miluješ a odpustíš aj tým, ktorí ťa zranili je tvojím darom. Ľúb a budeš ľúbe(z)ná. Dávaj druhé šance, no však nezabúdaj, že tretie a štvrté sú zbytočné.

tumblr.com tumblr.com

„Ty si taký „snílek“, premýšľaš o veciach, ktoré nikdy nebudú skutočné, radšej venuj pozornosť podstatnejším veciam..Zmeň sa!“ Snívanie a premýšľanie o živote  je tvojou šancou pre zmenu, šancou pre lepšiu budúcnosť, zotrvaj v tom. Maj svoje ambície aj naďalej!

„Nestaraj sa tak o problémy druhých, veď sú to ich problémy, dostanú sa z nich..Zmeň sa!“ Ver alebo nie  prejavenie empatie je niekedy tou najlepšou pomocou. To, že zdieľaš trápenia s druhými je iba náznakom toho, že vieš, aké sú ich situácie ťažké. Niekedy vie iba obyčajné pochopenie dodať ľuďom viac síl, než si myslíme.

tumblr.com

Nie si ani príliš citlivá, ani naivná a dokonca ani rozpoltená osobnosť. Si normálna a zároveň tak jedinečná. Tieto vlastnosti sú tvojim prirodzeným darom, uchovaj si ich a zostaň sama sebou aj napriek názorom ostatných. Nemrhaj svoj čas s ľuďmi, ktorý ťa iba oberajú o energiu. Začni tráviť viac času sama so sebou, premýšľaj, športuj, ži zdravo a budeš silnejšia než kedykoľvek predtým. Nikdy nedovoľ, aby ťa niekto menil, ak to nebude tvojou potrebou. Tvoja čistota a srdečnosť ťa robí krásnou a silnou ženou, akou skutočne si.

Pamätaj, priateľka, ver vo vlastnú intuíciu a presvedčenia!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife