Ďalší skvelý dôkaz o tom, že láska nie je o vzájomnom hľadení do očí. Oveľa dôležitejšie je, aby ste sa pozerali rovnakým smerom…

Prvé rande nám neraz môže pripomínať pracovný pohovor. Vzájomne si s partnerom kladieme otázky, pričom sa snažíme zistiť, či sa k sebe vôbec hodíme. Niekedy môže nádejný partner vysúkať zo seba poriadnu perličku. Kedy je to len na zasmiatie a kedy by ste radšej mali vziať nohy na plecia? Ukážeme vám 10 znamení, ktoré sú dôkazom toho, že ste natrafili na prvotriedneho hlupáka!

#1 Jeho bývalá

Ak neustále rozpráva o svojej bývalej, mali by ste jednoznačne zbystriť pozornosť. Teda, v prípade, že nechcete byť jej náhradou. Alebo chcete po celý čas počúvať, aká bola perfektná?

#2 Všetky ženy vníma ako zlatokopky

V takomto prípade vám blahoželáme. Práve ste s najväčšou pravdepodobnosťou natrafili na lakomca. Bude vám vyčítať každý minutý cent. Vari by ste s ním nechceli prežiť spoločnú budúcnosť?

zdroj: pexels.com

#3 Jeho mama

Je obdivuhodné, ak má v úcte svojich rodičov. No ak každých 5 sekúnd spomína svoju mamičku, berte nohy na plecia. Pretože v jeho očiach sa jej žiadna žena nevyrovná!

#4 Škatuľkovanie

Ak si myslí, že miesto ženy je len za sporákom, len ťažko ho presvedčíte o svojej pravde. Ak nechcete teda celý život stáť len pri hrncoch, pozvanie na ďalšie rande taktne odmietnite.

#5 Ak  je presvedčený o tom, že skutočná sila muža sa skrýva v jeho svaloch

S takým chlapom pôjdete asi len ťažko do hlbšej intelektuálnej debaty. Ak sa vám nebude chcieť rozprávať len o naberaní svalstva, prenechajte ho radšej nejakej inej záujemkyni.

#6 Deti

Ak chcete mať obaja veľkú rodinu, tak je to fajn. No tu treba zvážiť, že tá najväčšia starosť o potomkov je na žene. Naozaj sa cítite na toľko detí?

zdroj: unsplash.com

#7 Krása

Pozval vás na rande, hoci má o kráse absolútne rozdielne predstavy. Preto vám aj navrhne zopár „vylepšení.“ Treba ho poslať kade ľahšie. Garantujeme vám, že by nikdy nebol spokojný s vaším výzorom.

#8 Mužské priateľstvá

Priatelia sú preňho na prvom mieste. A to bez ohľadu na to, či má dvadsať alebo mu tiahne na päťdesiat. Ak ste v hodnotovom rebríčku až ďaleko za nimi, utekajte preč. Vždy budú totiž to dôležitejší, než vy.

#9 Neustále obviňovanie okolia

Za ich neúspech môže celý svet. Len oni sú v tom nevinne. Preto sa za každú cenu budú snažiť nájsť vinníka.

#10 Preháňa?

Ak by vám na prvom rande najradšej zniesol modré z neba, majte sa na pozore. Ešte sa nepoznáte. Preto nemôžete vedieť, či náhodou nepchal rovnaké kaleráby do hlavy aj iným adeptkám.

Veríme, že sa vám úspešne podarí vyhnúť takémuto typu mužov.

zdroj: brigthside

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.