Nikdy sa nezamiluj do dievčaťa s veľkým srdcom. Opakujem. Nikdy.

Ak nechceš ísť so mnou do galérií, pozerať sa na východ slnka či ísť na miesta, o ktorých si dovtedy ani netušil. Ukážem ti moje fotky z detstva, ukážem ti, akú múdrosť v sebe skrývam, ako veľmi milujem deti, ako viem piecť skvelý cheesecake.

Možno nie si môj prvý, ale chcem, aby si bol môj posledný.

Ukážem ti, že mám veľké srdce a viem bojovať do konca. Ukážem ti, že život nie je len o materiálnych veciach, ale napríklad takou studenou kofolou nepohrdnem. Zavediem ťa do výšok nie len fyzických ale i emociálnych. Ukážem ti, ako vidím svet, že je krásny a jedinečný. Možno niekedy budeme spolu blúdiť zmätene po iných mestách, možno niekedy budeme spolu stopovať a spať v stane, ale sľubujem ti, že to bude nezabudnuteľné dobrodružstvo!

Zavediem ťa k moru i do opustenej chaty, kde budeme sledovať kvapky dažďa stekajúce po okne, či vločky snehu. Budeme sa potápať s rybami, ale ukážem ti i výhľad spoza hôr. Ukážem ti, aký krásny dar od Boha si dostal, aký máš v sebe potenciál, ako krásne sa smeješ, prečo si taký mužný a pritom jedinečný. Budem si ťa vážiť. Budem na teba pyšná a tlieskať ti pri každom tvojom úspechu. Budem sa radovať s tebou pri každej výhre a podporovať ťa pri každej prehre.

zdroj: Photo by emma valerio on Unsplash.com

 

Pozrieme si spolu romantické filmy, no i drámy. Budeme celý deň jesť čokoládu a pukance, a sledovať rozprávky. Pôjdeme do zábavného parku a budeme letieť lietadlom. Budeme sa prechádzať v nočných uličkách Florencie a milovať sa, ako len budeme chcieť. Pustím ti moje obľúbené pesničky a ja si vypočujem tvoje.

Budeme zaspávať pri Enyi a Bonovi Iverovi, a pôjdeme na retro párty. Ukážem ti moju mačku a ty ich už nebudeš mať nerád. Pôjdeme na vidiek i do veľkomesta a budeme si len tak užívať život. Budeš šoférovať auto a ja ti zatiaľ budem spievať, a hladkať ťa po vlasoch. Budem šťastná. Ty budeš šťastný. Možno to nebude vždy so mnou jednoduché, ale bude to nezabudnuteľné!

Túžim po vrúcnom, dychtivom a plnohodnotnom živote. Len tak sa učiť, túžiť po poznaní, cítiť, myslieť a konať. To chcem. Možno nemám vždy chuť na divoké oslavy, možno po nich niekedy túžim najviac, ako sa len dá.

Ak mi dovolíš, dievčaťu s veľkým srdom, vstúpiť do tvojho života, ukážem ti, čo všetko je v živote krásne a možné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.