Boli ste šťastní, boli ste spolu, usmievali ste sa na seba a žili ste jeden pre druhého. Prechádzali ste sa nočnými uličkami držali ste sa za ruky. Vtedy vám obom nič nechýbalo.

Boli ste spokojní so životmi a vaši spoloční priatelia, ktorých ste mali na blízku vám v dobrom závideli to, akí ste spolu šťastní. Dôverovali ste si a vedeli ste obaja prežiť piatkový večer aj bez seba a telefónu v rukách. Nežiarlili ste na seba. A vždy ste boli na seba milí a usmiati.

Ale ako sa pomaly začal hýbať čas novým smerom, niečo alebo niekto vám prestalo priať šťastie. Niečo sa stalo a vy dvaja ste sa pohádali. Tebe možno ani doteraz nie je jasný dôvod toho, prečo ste sa vtedy pohádali. Lebo vy dvaja ste sa často nehádali.zdroj: pixabay.com

Pamätáš si, ako si v jeden deň išla na nákup sama, lebo on ti napísal, že dnes nemá voľný čas? Verila si mu. Dovtedy ti nikdy nedal dôvod k nedôvere. Tešila si sa z každého dňa, ktorý ste spolu mohli prežiť. Ľúbila si ho presne takého, akým bol človekom. Bol zraniteľný a citlivý. A to sa ti páčilo. Lebo ty si mu bola podobná. Vy dvaja ste boli vždy niečo extra.

I tak sa niečo extra stalo aj vo vašich životoch. Niečo, čo vaše cesty rozdelilo už navždy. Ublížil ti tak, ako ešte nikto pred ním. V tom momente si ho začala nenávidieť. On bol ten, ktorý ťa zlomil, zranil a sklamal. A ty si bola presvedčená, že mu to nikdy neodpustíš.

Ale vieš, čo mi je na tom všetko ľúto?

To, že kým si ty trpela, on sa usmieval na inú. To, že ju držal za ruku a na teba ani nepomyslel. To, že zabudol na tvoje narodeniny. To, že myslel len a len na seba. To, že ti doteraz nepovedal ani jedno prepáč..

Mrzí ma, že ešte dlho budeš mať pred očami tú neskutočnú situáciu, ktorú by si najradšej nikdy znovu nevidela.

zdroj: pixaby.com

Ale ešte je tu jedna vec, ktorá ti pomôže, aby sa z teba stala opäť tá citlivá žena, ktorou si bola kedysi predtým.

Odpusť mu.  

A vieš prečo? Lebo jemu sa to všetko o to viac vráti. Ani o tom nepochybuj. Ty budeš opäť tá šťastná a on bude ten zlomený, zranený a sklamaný. V tom momente si uvedomí to, ako veľmi ti ublížil. A vtedy mu to bude ľúto, lebo už nebude môcť vrátiť čas naspäť, aby tú hlúpu chybu vymazal z vašich životov.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.