Najlepší priatelia sú tí, ktorí ti komentujú fotky na instagrame. Nie preto, že by na tom záležalo, ale preto, že  sú tu s tebou. Že aj keď na ten výlet do Paríža nešli s tebou, sú pri tebe stále.

Najlepší priatelia sú tí, ktorí robia všetky tie šialené veci. To, že sa pôjdete večer previesť vlakom do  Bratislavy alebo do Košíc. Alebo to, že si urobíte voľno v práci a rozhodnete sa ísť na nákupy a dobrú kávu.

Zdroj: pexels.com

Sú to tí, ktorí poznajú veľkosť tvojej malej nohy, no aj tak ti kúpia o číslo väčšie topánky, aby ste si ich mohli požičiavať.

Najlepší priatelia sú tí, ktorí sa o teba starajú, keď si chorá a neustále sa ťa pýtajú, či niečo potrebuješ. Sú to tí, ktorí ťa nikdy nenechajú v štichu.

Najlepší priatelia ti nehovoria sladké veci a niekedy „nevinnú“ lož, len aby ti neublížili. Oni hovoria úprimne a otvorene. A pokojne aj o veciach, ktoré sa ti nemusia páčiť, pretože ti nechcú klamať. 

Najlepší priatelia nie sú tí, ktorí ti každý deň vypisujú esemesky a máš od nich veľa správ na facebooku. Sú to tí, ktorí keď im jednoducho chýbaš, stoja pred tvojím domom a volajú ťa von.

Zdroj: pexels.com

Najlepší priatelia sú tí, ktorí ťa podržia vo všetkom, čo robíš. Budú ťa podporovať aj keby si chcela predávať syr vo Švajčiarsku. Budú pri tebe stáť, aj keď práve nebudeš mať dobré dni a budeš chcieť byť sama. Oni prídu a donesú ti zmrzlinu a víno.

Najlepší priatelia sú tí, ktorí nebudú chcieť odísť bez vysvetlenia hádky. Pokojne to môže byť aj v centre mesta. Budú o tom hovoriť otvorene a budú sa snažiť vysvetliť to, ako sa správali alebo to, ako konali.

Najlepší priatelia sú tí, ktorí sa nezmenia len kvôli tomu, že si nájdu svojho drahého muža alebo ženu. Nevyškrtnú ťa zo zoznamu a vždy si nájdu na teba čas.

Zdroj: pexels.com

Priatelia ťa neodmietnu. Urobia všetko pre to, aby si bola šťastná a aby váš vzťah bol úprimný. 

Najlepší priatelia sú na nezaplatenie.

Ak máš najlepšieho priateľa, máš všetko. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.