Baran: 

SÍRA.Čo ti napadne ako prvé pri počutí slova síra? Chémia. Charakterizuje to tvoju zvedavú myseľ a to, že sa tvoj život častokrát podobá na zložitú chémiu.

Býk: 

ČERSTVÝ CHLIEB. Kto by už len odolal vôni čerstvo napečeného chleba. Si veľmi spontánna a miluješ byť rýchla. Presne tak, ako rýchlo zješ čerstvý chlieb. Nestačí ani vychladnúť.

Blíženci: 

SLIVKA. Charakterizuje leto. Znamená to, že si dieťa leta a zimné mesiace ťa moc nelákajú. Oveľa radšej máš leto, teplo a prázdniny, vtedy predsa nemusíš nič robiť.

Rak:

SLZY RADOSTI. Si dieťa šťasteny a tak sa rada smeješ, rada raduješ a to charakterizuje aj tvoju vôňu. Vždy ak sa cítiš šťastná alebo so správnymi ľuďmi, vieš, že si na správnom mieste.

zdroj: unsplash.com

Lev:

ZLATO. Levy milujú všetok luxus, zlato, striebro. Nenecháš si ujsť ani tú najmenšiu módnu prehliadku a sleduješ čo beží vo svete.

Panna:

KANCELÁRSKE SPONKY. Tvoj život je stále len práca, práca, práca a tak nečudo, že aj tvoj súkromný život sa tomu prispôsobil. Vyhovuje ti mať stály stereotyp a nezažívať dobrodružstvá.

Váhy:

OLD SPICE. Toto je vôňa pre mužov a teba charakterizuje v tom, že už dlhšie by si túžila po partnerovi, ktorý by vedel, čo všetko máš rada a ako veľmi ho miluješ.

Škorpión:

ŠKORICA. Vôňa škorice na Vianoce je okúzľujúca a vzbudí u teba všetky emócie, ktoré sú spojené s týmito sviatkami. Asi preto ju máš tak rada.

zdroj: pexels.com

Strelec:

INSTANTNÁ POLIEVKA. Tvoj život je stále jeden veľký kolotoč. Raz škola, potom práca, potom cestovanie, potom priatelia, potom párty a ty si rada, že sa občas vyspíš viac ako 6 hodín. Preto sa tvojím zvykom stalo dať si na obed vifonku.

Kozorožec:

SÚMRAK. Si dieťa noci a miluješ, keď je večer súmrak, tma a nič nevidíš. V súmraku ubúda svetlo až nastane úplná tma. Nevadí ti to, keď to nastane, ideš von a vtedy ti napadnú tie najlepšie myšlienky.

Vodnár:

HVIEZDNY PRACH. Vždy si milovala ten film a tak trochu ti ho pripomína aj tvoj život. Máš rada hviezdy a rada objavuješ nepoznané. Niekedy, tak ako hviezdy, sú ti osoby veľmi vzdialené.

Ryby:

SPLNENÉ SNY. Rada snívaš a máš veľké sny, ktoré sa môžu splniť. Niektoré z nich sa už aj splnili a cítiš sa veľmi hrdá na seba, že si ideš vždy za svojim.

Zdroj: mindsjournal.com  

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.