stocksy.com

Drahý priateľ,

Konečne si ju našiel, dievča/ženu, ktorá je odlišná od všetkých ostatných. Vytŕča z davu. Nevieš si svoj život bez nej predstaviť, lepšie povedané, nechceš si ho taký predstaviť. No zamysli sa. Je aj ona šťastná? Nehádate sa tvojou príčinou? NEOBMEDZUJEŠ ju? Len si spomeň .. koľkokrát ti dala prednosť pred kamarátmi? Koľkokrát odmietla pre ňu dôležitú príležitosť, len preto, lebo ty si jej ju neschválil? Len preto, lebo ty si SEBEC. Prepáč, ak ťa uráža, že ťa tak oslovujem, no niekto Ti to musel povedať.

Dnešná doba je hektická. Vy, muži/chlapci, ktorí vašu partnerku naozaj ľúbite a myslíte to s ňou vážne – česť a vďaka Vám.  No pravda je taká, že mnohí z Vás to až chorobne preháňate. My dievčatá, nechceme byť obmedzované. Väčšina z nás, chce život takmer rovnaký ako pred tým, než ste vstúpili do našich životov.

zdroj: stocksy.com

Pochopte to, ak nám príde správa od kamaráta, s ktorým sme sa priatelili už od nášho detstva, to neznamená, že ho tajne milujeme. Ak dostaneme pozvanie na párty spolužiaka, no ty si pozvanie nedostal – prosím, nezačni šalieť do nepríčetnosti. Sám vieš, aké to je. Niekedy aj ty potrebuješ byť len so svojimi priateľmi – ako za starých čias. Vieš to, no nechceš si to priznať. Nie, nie je to niečo iné, je to ten istý prípad.

Tvoja priateľka ťa naozaj ľúbi.

Nechce  ťa zraniť a kvôli tebe na spolužiakovu oslavu nepôjde, aby si náhodou nežiarlil. No nezdá sa ti to choré?! Odtrhnúť ju od všetkých kamarátov, ktorí tu boli oveľa skôr ako TY. Nie je to správne. Nie je to láska, ak sa ju snažíš odtrhnúť od všetkých, vďaka ktorým sa dokáže smiať. Tým, že jednému z jej kamarátov z neznámych dôvodov vynadáš, nič nevyriešiš. Práve naopak, mal by si sa im poďakovať, že sú tu pre ňu, vždy keď to potrebuje. Zato, že ju ochraňovali, kým si tu nebol ty. Zato, že ju spravili osobou akou je dnes. Osobou ktorú ty miluješ.

zdroj: stocksy.com

Áno, viem. Vieš ako to v dnešnom svete chodí, bojíš sa, že sa ju bude snažiť zbaliť nejaký týpek na oslave jej kamarátky, rovnako ako si to niekedy robil ty. No ľúbiš ju preto, že je iná. Práve preto, že vieš, že ona medzi takéto dievčatá nepatrí. Prečo teda tá nedôvera? Ak ju naozaj ľúbiš, nechaj ju. Dovoľ jej vo vašom vzťahu rásť, nadobúdať zážitky. Nedovoľ, aby stratila kvôli tebe to čo miluje. Nedovoľ jej stratiť samú seba len kvôli tebe.

Samozrejme, nechcela som tým povedať, aby ste spolu prestali tráviť čas. Chcela som Ti len povedať, aké dôležité je niekedy ju nechať ísť samú a nežiarliť. Najmä kvôli Vášmu spoločnému rastu v láske…Tak čo? Ešte stále máš chuť jej znepríjemniť deň Tvojimi výčitkami o párty spred dvoch mesiacov?   

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating