Verím, že každý z nás chce lásku, ktorá sa nikdy neskončí. Tak, ako je to v filmoch. Dvaja ľudia s odlišným osudom sa v ten správny moment nájdu a zamilujú. Čuduj sa svete, je to láska na celý život.

Ale my nežijeme vo filmoch. Taká dokonalá láska neexistuje. Neexistujú ľudia, ktorí by sa nepohádali. Pretože hádky do života patria.

Ale pokiaľ chceš jedinečnú a tú svoju vysnívanú lásku, hľadaj stále. Raz ju nájdeš …

Nájdi si osobu, ktorá bude rada, že trávite čas spolu, aj keď to práve nezahŕňa milovanie sa 3x do dňa alebo neustále bozkávanie. Nájdi osobu, ktorá bude s tebou rada pozerať tvoj obľúbený seriál, variť alebo len tak tancovať na tvoju obľúbenú pesničku. Nájdi osobu, ktorá bude rada pri tebe, pretože bude cítiť tvoju prítomnosť a bude ti opätovať pohľad do očí.

zdroj: collider.com

Nájdi si niekoho, kto bude s tebou rád pozerať televíziu, aj keď by si radšej prečítal novú knihu. Niekoho, kto by chcel sedieť s tebou vedľa teba, namiesto toho, že ti pošle správu a sedí doma za notebookom.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Nájdi niekoho, kto by ťa chcel v živote aj napriek tomu, že máte odlišné názory.

Ak chceš lásku, ktorá bude dlho trvať, potom si musíš nájsť niekoho, s kým môžeš robiť všetko a zároveň nič.

Ktokoľvek  môže byť tvoj priateľ. Môže to byť niekto, s kým by si rada preplávala oceány, prechodila všetky lesy Slovenska alebo precestovala všetky mestá sveta. Nájdi si niekoho, pri  kom môžeš byť sama sebou.

zdroj: unsplash.com

Ak chceš trvácny vzťah, nájdi si niekoho, s kým môžeš v tichosti sedieť a mlčať. S kým môžeš len byť. Niekoho, kto ťa  rád uvidí, keď má zlý aj dobrý deň. Nájdi si niekoho, kto ťa bude rád vidieť aj bez toho, aby za tým videl sex, alkohol alebo iný druh zábavy.

Nájdi si niekoho, pri kom sa budeš cítiť zvláštne, výnimočne a jedinečne aj bez bonusov.

Nájdi si niekoho, kto ťa bude mať rád takú, aká si. Odmaľovanú, s kilom naviac, bez vytrhaného obočia, v teplákoch a pri kom si nemusíš dávať pozor na to, čo povieš. Nájdi si niekoho, pri kom môžeš byť úprimná.

A hlavne, nájdi si niekoho, kto tu bude aj počas nudných, zlých a ťažkých dní. Pretože to sú dni, ktoré sú skutočne dôležité a vtedy sa ukáže, kto je ten pravý.

Komentáre