My ženy zvykneme hovoriť, že muži nevedia dávať lásku a ani ju cítiť tak, ako my. Že sa nevedia zamilovať, ostať verní či dať najavo svoje pocity. Ale to je hlúposť. Každý muž sa raz zamiluje. Možno si to nebola práve ty, tá, ktorá všetky tieto dobré veci mala od neho dostať, pretože svoje už možno zlomené srdce nechal u inej ženy. To však neznamená, že necíti, nemiluje a nie je zamilovaný.

A či tomu veríš alebo nie, aj oni sami dokážu mať vzťah a lásku na celý život. Ale až v momente, keď si ňou sú istí. A keď si tebou istý bude, budeš si môcť byť istá aj ty. Pretože ti dookola bude pripomínať a dávať najavo, že si v jeho živote jediná, že si nenahraditeľná, že je rád, že ťa má. Bude sa k tebe správať milo a slušne, dovolí ti, vybrať film či reštauráciu, do ktorej sa pôjdete najesť, alebo prepnúť pesničku v aute, hoci bude hrať práve tá jeho najobľúbenejšia.

View this post on Instagram

⭕️ @artemkrivda_design ⭕️

A post shared by Author: @burimova (@burimovanextdoor) on

Sú to maličkosti, ale aj na nich záleží a niekedy viac, ako na čomkoľvek inom. Aj ten najväčší „pártymuž“ zostane radšej v piatok večer s tebou doma, akoby mal ísť vymetať bary, keď bude do teba zamilovaný. A bude schopný dať na chvíľu bokom svojich priateľov, pretože bude chcieť byť ti stále na blízku. Tento muž bude chcieť vedieť o tebe všetko, bude chcieť viesť hlboké rozhovory, spoznávať ťa, zaujímať sa o to, čo máš rada. Bude sa pýtať na tvoju budúcnosť, tvoje sny a plány a bude ti pomáhať, aby si ich naplnila. Bude s tebou zdieľať každý okamih či už dobrý, či zlý, bude tu.

View this post on Instagram

Fam 💔

A post shared by Author: @burimova (@burimovanextdoor) on

Svojím priateľom bude o tebe hovoriť ako o žene, ktorú si váži, ktorá ho vie rozosmiať, ktorá miluje kvety. Nie ako o tých predtým, že má super zadok a veľké prsia. Bude zamilovaný do tvojej duše. Dá ti najavo svoje city, ukáže ti svoje silné aj slabé stránky a nebude sa hanbiť pripomínať ti, že si pre neho jediná. Zamilovaný muž je schopný všetkého. Dokáže sa ti otvoriť, hovoriť s tebou o všetkom, vážiť si ťa a milovať ťa. Tak už viac nehovor, že muži necítia a nemilujú, pretože to pravda nie je. Milovať vedia a to veľmi. Len si potrebujú byť istí viac, ako my ženy. Lebo ak sa skutočne zamilujú trvá to už navždy.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.