Každá máme v živote človeka, bez ktorého by sme sa nepohli či už je to žena alebo muž. Prečo teda toto životné priateľstvo nespečatiť niečím skutočne veľkým? Nie, nemyslíme svadbu! Úplne postačí malé tetovanie, ktoré ti pripomenie danú osobu aj keď budete na míle vzdialený od seba.

Malé, veľké, farebné či čiernobiele. Fantázií sa medze nekladú. Rovnako ako vieme, že tetovania by mali byť originálnym dielom. Napriek tomu sme si pre teba pripravili malú inšpiráciu, ktorú si môžeš dotvoriť podľa svojej chuti a predstáv.

Písaný text

Neexistuje snáď nič osobnejšie ako tetovanie, ktoré si sám vytvoríš. Teda nie natetuješ, ale predpíšeš či predkreslíš. Dohodni sa so svojou kamarátkou, aký text alebo obrázok chcete a dáte si vytetovať to, čo tá druhá vytvorila.

Kamaráti na diaľku

Máš kamarátku, ktorá žije ďaleko od teba? Tak snáď neexistuje lepšie tetovanie ako „no matter where“.

Motýľ nie je out

Motýlie tetovania pôsobia skutočne divne, ale záleží od nápadu. Keď si „capneš“ motýľa na kríže určite nebude pôsobiť tak kreatívne, ako napríklad v tomto podaní.

Avokádo je láska

Úprimne, je snáď niečo viac zlaté ako toto rozpolené avokádo? Dotvoriť si ho už môžeš podľa seba, napríklad namiesto srdiečok môžeš dať iniciálky tvojej BFF.

Rozdielnosť, no stále rovnakosť

Nemusíte si dať úplne identické tetovaia. Každý môžete k nemu pridať niečo svoje a pritom mať tetovanie, ktoré spečaťuje vaše priateľstvo, ako napríklad tieto slnečnice.

Osobné iniciály

Ak to skutočne s tou osobou myslíš vážne a vieš, že je to jednoducho na celý život, tak do toho!

Rovnaké tetovanie, rozličné miesto

Nie je pravidlom, že keď si idete dať rovnaké tetovanie musí byť aj na tom istom mieste. Každá si ho dajte na miesto, kde vám to vyhovuje.

Slnko, hviezda, mesiac

Kamarátstva nie sú len o dvoch osobách. Preto je toto tetovanie najlepšie pre trojicu kamošiek.

Zemepisná poloha druhej osoby

Ak vás skutočne spája miesto, kde žijete tak si ho jednoducho vymente na základe polohy. Horšie však bude ak sa jedna z vás odsťahuje.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.