Randenie nemusí vždy dopadnúť podľa tvojich predstáv, hlavne ak sa máš prvýkrát stretnúť s chalanom, s ktorým si si doteraz iba písala. Cez písmenká ti pripadal ako najlepší chlap pod slnkom, no keď si prišla na dohodnuté miesto, ostala si poriadne sklamaná.

Namiesto princa na bielom koni na teba pravdepodobne čakal jeden z týchto deviatich mužov, ktorých môžeš na prvom rande stretnúť najčastejšie. Mala si už skúsenosť s jedným z nich?

Namyslený narcis

Vyzerá tak, že v kúpeľni strávil viac času ako ty a keď okolo neho prejdeš, máš pocit, že si sa ocitla v parfumérii. Čo je ale horšie, neustále si upravuje vlasy, z ktorých mu ani jeden vlások nemôže odstávať na druhú stranu a na svoj vzhľad je patrične hrdý. Ak ho náhodou pri zoznámení nepochváliš, cíti sa zranený a hneď sa ofučí. Ak chceš mať niekedy voľnú kúpeľňu aj sama pre seba, radšej si s ním nič nezačínaj.

Zaťažený na svoju ex

Aj chlapi niekedy znášajú rozchody ťažko. Niekedy ich to dokonca zasiahne až natoľko, že na svoju ex nevie zabudnúť, a to dokonca ani v prípade, že je na káve s tebou. Počas rozhovoru s tebou na ňu spomína, hovorí čo mala rada, kde chodievali a podobne. Je viac než jasné, že on na nový vzťah ešte nie je pripravený a stále tajne čaká, že sa k nemu vráti.

zdroj: pexels.com

Úchylák

Hneď po večeri ťa ťahá k sebe domov a neustále ti dáva neslušné návrhy? Sex na prvom rande niekedy nemusí byť zlý, najmä ak to medzi vami už od začiatku iskrí. No ak žiadostivosť ide len z jeho strany a ty k nemu nechceš ísť, radšej rýchlo hľadaj dobrú výhovorku, aby si mohla odísť preč.

Egoista, ktorý hovorí len o sebe

Neustále ti skáče do reči a nenechá ťa poriadne nič dohovoriť? Pri každej príležitosti obráti reč na seba a hovorí o sebe v superlatívoch? Vychvaľuje sa, čo všetko dosiahol, no vôbec sa neopýta na teba a tvoje záujmy? Vzťah s takýmto egoistom by veru nebol veľmi jednoduchý, takže poriadne zváž, či ti to za to stojí.

Mamičkin maznáčik

Ešte stále býva so svojou mamičkou, ktorá mu každý deň vyvára, upratuje a perie? No čo je najhoršie, nerobí mu problém o tom hovoriť aj nahlas? „Aj moja maminka to tak robieva alebo aj ona to má rada.“ Ak začuješ túto vetu a nechceš zvyšok svojho života stráviť ako jeho slúžka, radšej pouvažuj nad tým, či s ním pôjdeš aj na druhé rande.

Berie to až príliš vážne

Už hneď po prvom rande by si ťa najradšej zobral za ženu a nasťahoval sa k tebe? Ak nechceš, aby ťa uhnal, skús mu to vysvetliť, že nemusí všetko brať tak vážne a nech dá tomu voľný priebeh. No ak ťa to k nemu neťahá, tak ber nohy na plecia.

zdroj: Photo by bruce mars from Pexels

Držgroš

Je nám jasné, že chlap na rande nemusí platiť aj za teba, ale akási slušnosť káže sa o to aspoň pokúsiť. Ak však hneď delí účet na polovicu, radšej zbystri pozornosť. Ak ťa ale zaujal, určite mu daj ešte šancu, možno si ťa chce aj on sám preveriť, či nie si nejaká zlatokopka, ktorá si nechá všetko platiť. 🙂

Príliš sa vypytuje

Máš pocit, že sa rande zmenilo na výsluch? Bežné otázky ohľadom života či záujmov na prvom rande zväčša padnú, no ak to preháňa a správa sa ako detektív, radšej ho hneď na začiatku zastav.

Je s ním nuda

Keď ste si spolu len písali, dokázali ste prekecať aj niekoľko hodín, no naživo si z neho dostala ledva pár slov? Nuž, niektorí ľudia vedia lepšie komunikovať práve virtuálne, no určite nehádž flintu do žita, s týmto sa dá nejak popracovať. Záleží len na tebe, či ti to stojí za toľkú námahu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.