Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

No keď je láska slepá a nadržanosť viac ako zdravý rozum, odpustíme snáď asi všetko.

V dlhodobom vzťahu je odpustiteľné takmer všetko. Neprekážajú vám prdy, zápach z úst, a ani keď sa mu raz za čas nechce postaviť. Ale každý raz nejako začínal.

Či už ide o prvý sex dvoch ľudí, čo sa majú radi alebo je to len jednorázovka, vždy existujú veci, ktoré bez predošlej vzájomnej dohody, nerobíme. A ešte veci na ktoré by sme si mali dať pozor, ak sa chceme vyhnúť trapasu, opovrhnutiu či zmarenej šance na uspokojenie. S lasom sa predsa biliard hrať nedá.

Ego

Myslieť v prvom rade len na seba je istým znakom prežitia v dnešnej dobe. No v posteli to neplatí. Dvakrát pichnúť ako včielka, poutierať sa, odpadnúť a zachrápať, je to najhoršie, čo môžeš žene v tomto čase prvého zbližovania urobiť. No ak si žena, ktorá ku čerešničke na torte potrebuje emócie, predohru, správnu konšteláciu hviezd, fľašu vína a zbíjačku, nedávaj to za vinu len svojmu partnerovi.

Nerobme zo sexu vedu. Experimentujme a hlavne sa o všetkom rozprávajme. Rozhovor so vzťahovým poradcom
zdroj: unsplash.com

Miesto činu

Mužská posteľ je sama o sebe miestom činu. Taký vyšetrovací technik s riadnou UV lampou by ti vedel povedať. Telesné tekutiny, začínajúce hlavne na písmeno S a pot, dodávajú tú správnu atmosféru pre prvé spoločné radovánky.

Opačne to ale funguje inak. Bude muž spokojný, keď sa zaborí do ružovej postele s jednou tonou plyšákov? Nie je nič rajcovnejšie, ako keď na teba zíza macko Pú. Na nočnom stolíku svieti fotka nejakého muža a ty sa modlíš, aby to bol jej ex a nie ona pred operáciou.

Klamanie o ochrane

Vraj na svete existuje žena, ktorá necíti rozdiel medzi sexom s kondómom a bez, no vraj je to len mýtus. Je to snáď každej jasné. Toto je skôr venované mužom, ktorým bolo povedané, že žena berie tabletky. Nevedno, čo vedie ženy k tomuto ohavnému klamstvu, no určite sa treba spýtať, či užíva antidepresíva, lexaurin alebo antikoncepciu. Pre istotu. Aby nedošlo k omylu.

zdroj: unsplash.com

Skrotenie trenkového monštra

Ňuniňkať a mojenkať sa môžete hocikedy. No príliš presladenými rečami nenažhavíš osobu ležiacu nad/pod tebou. Penis nie je tvoja princeznička Sofia, malinký šaško, gašparko či dráčik.

Takéto pomenovania zaručujú okamžité ochabnutie a ani buchtička a mušlička nebudú určite nadšené z premotivovaných úst spolusúložiaceho. Na druhej strane ani urážlivé a vulgárne oslovenia sa nemusia stretnúť s pochopením. Všetko má svoje medze, aj tolerancia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.