Vzťahy sú častokrát komplikované, či už tie partnerské alebo priateľské. Máme ich vytvorené so všetkými a každý je pre nás dôležitý. 

Čo však veľmi komplikuje vzťahy medzi priateľmi a láskou je „friendzone“. Prinášam ti  8 znakov toho, že tvoj kamarát chce určite vystúpiť z friendzone a chce byť tvojím partnerom. 

Chce s tebou odrazu tráviť viac času

Chce aby si s ním išla von častejšie ako predtým. Volá ťa von, do kina, ponúkne sa, že ti dokonca zaplatí lístok. V škole ťa pozve na obed a rád s tebou pôjde večer do baru.

Začne sa ťa odrazu viac „nenápadne“ dotýkať 

Jeden zo znakov, že chce byť s tebou viac ako kamarát sú aj fyzické dotyky a príliš malá vzdialenosť medzi vami. Keď ťa objíme na rozúčku, keď pri rozprávaní položí jeho ruku na tú tvoju.

zdroj: pexels.com

Trávi na sociálnych sieťach odrazu viac času

Niekedy, keď tvoj kamarát chce byť viac ako len priateľ, začne pri písaní používať flirtovacích smajlíkov. Začne ti písať na dobrú noc, na krásne ráno. Neustále je pripojený a čaká len na to, kedy si budete písať.

Začne sa ťa pýtať na tvoj názor

Ďalšie znamenie toho, že sa chce zbaviť friendzone. Začne sa ťa pýtať na názory, postupne sa od teba bude chcieť všetko naučiť a dozvedieť. Zvyčajne ti bude klásť otázky všetkého druhu.

Začne ti dávať hocikedy darčeky

Po tom, ako s tebou trávi veľa času si myslí, že má tvoju pozornosť. No ty ho stále vnímaš ako priateľa a naozaj už nič nezaberá. Začne ti nosiť darčeky. Spomenie si na všetko, po čom túžiš a čo chceš.

zdroj: unsplash.com

Bude chcieť, aby si žiarlila

Keď mu už začne dochádzať trpezlivosť, pretože si stále tvrdohlavá, použije žiarlenie.  Stretne sa s nejakým dievčaťom a zabezpečí to tak, aby si bola pri tom. Chce vidieť, ako budeš žiarliť, no niekedy je toto nebezpečný spôsob.

Bude sa snažiť byť tajomný

Je známe, že ženy viac túžia po zlých mužoch a tak sa aj on bude snažiť trochu pôsobiť tajomne a zle. Začne ti mnohé veci zatajovať a bude si myslieť, že to bude fungovať, no účinok bude skôr opačný.

Nájde si priateľku

A po tom všetkom, čo už vyskúšal a nič nezabralo príde naozaj najväčšie prekvapenie. Nájde si priateľku a predstaví ti ju. Toto je však čas, kedy sa do hry dostanú dobré spôsoby a ty budeš len šťastná, že si konečne niekoho našiel a nesúťaží o tvoju pozornosť.

 

Zdroj: thetalko.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.