Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Každý vzťah si prejde určitými etapami a v každej z nich nechýba aj iný sex. Poď sa pozrieť na to, čo ťa čaká a neminie pri sexe s partnerom.

Nežný a jemný sex

Ten sex, kedy viete, že nebude trvať len chvíľu. Je to práve ten čas, kedy ste sa dlho nevideli a chcete si to užiť. Kedy si chcete povedať, ako veľmi vám na sebe záleží.

Rýchly sex

Keď ste obidvaja zaneprázdnení a nemáte čas. Potrebujete uvoľniť napätie a stresy z povinností naokolo. Ani si to neuvedomíš a bude po tom, no aj to patrí do vzťahu. Nečakane a rýchlo.

Sex pri špeciálnej príležitosti

Tvoje narodeniny, jeho narodeniny, výročie, oslava, sviatok…bude to sex, na ktorý sa budete tešiť, pretože bude rovnaký ale pritom sa bude zdať, že je zakaždým iný. Pri takýchto špeciálnych udalostiach to má atmosféru.

zdroj: Photo by Analise Benevides on Unsplash.com

Zlý sex

Ten, kedy sa ti niečo nepodarí. Ten, kedy nevyjde niečo tak, akoby ste si obidvaja predstavovali. Nič sa nedeje, aj tento sex patrí do zdravého vzťahu. O čom by potom ten život bol?

Vtipný sex

Ver mi, aj to sa stáva a je to úplne v poriadku. Sex, kedy vybuchnete do smiechu alebo sa na niečom začnete smiať. Vo vzťahu je potrebný.

Sex, kde budete obidvaja experimentovať

Ten, keď budete chcieť obidvaja vyskúšať niečo nové, niečím to oživiť a niečo pridať. Občas budú dni, kedy prídeš s nápadom len ty alebo len on. Isté je však to, že sa vám to bude páčiť.

Sex bez pripravenia

Kedy pôjdete rovno na vec. Ani tebe a ani jemu sa nebude chcieť čakať na niečo dlhšie, tak si to užijete rovno na mieste – či už v spálni alebo niekde netradične. Vždy to bude o adrenalíne.

Sex, kedy sa bude snažiť, aby si sa cítila dobre len ty alebo len on

Ten typ sexu „všetko pre teba“ a „všetko pre neho“. Kedy si nebudete potrebovať niečo vynahradzovať a jediné čo budete chcieť je uspokojenie pre toho druhého.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.