Sú aj iné spôsoby, ako povedať: “Ľúbim Ťa.”

Ak vám niekto povie, že vás ľúbi, určite vás to poteší a zahraje pri srdci (teda, samozrejme v prípade, ak je to obojstranné), no podľa portálu themindsjournal sú aj iné frázy, ktorými vám môže dať najavo svoju lásku. A sú ešte veľavravnejšie a originálnejšie. 

#1 “Som najšťastnejším človekom na svete, pretože mám Teba.”

Láska je najkrajšia vtedy, ak je váš partner zároveň vašou spriaznenou dušou. A ak je to tak, skutočne môžete byť najšťastnejší na svete, že ste sa našli – v dnešnom svete je to totiž skôr výnimkou.

#2 “Si úžasná/ý presne taká/ý, aká/ý si.”

A to je vyjadrenie skutočnej, hlbokej a úprimnej lásky. Ak vás totiž partner plne akceptuje a nič na vás nechce meniť, lepšie ste si vybrať ani nemohli.

#3 “Nikdy Ťa neopustím.”

Pozor, túto vetu hovorte iba vtedy, ak to tak skutočne cítite. Vysloviť ju po pár týždňoch či mesiacoch vzťahu je viac, než nerozvážne. Na jej vyslovenie si počkajte – o to väčšiu hodnotu bude mať.

zdroj: unsplash.com

#4 “Prepáč mi…”

Väčšine ľudí robí z nejakého dôvodu problém ospravedlniť sa – a to aj keď vedia, že spravili chybu. Povedia vám “Nehnevaj sa,” alebo “Nemyslel/a som to tak,”, no ospravedlnenia sa od nich tak ľahko nedočkáte. A aj keď, bude neúprimné a rovnakú chybu zopakujú znova. Niekto, kto si svoje chyby nedokáže priznať, je odsúdený na ich opakovanie.

#5 “Odpustil/a som Ti.”

Ak sa vám však niekto (úprimne) ospravedlní, to, že mu (úprimne) odpustíte, je takisto prejavom najhlbšej lásky. Na odpustenie, na skutočné odpustenie, totiž treba obrovskú silu (nie, keď daný skutok pripomínate pri každej hádke, naozaj sa vám odpustiť nepodarilo).

#6 “Dôverujem Ti.”

Partner by mal byť vašou oporou a mal by vám dôverovať. Ak mu poviete o svojich profesijných snoch, mal by vás podporovať v ich dosiahnutí. Rovnako však aj v osobnom živote – ak mu poviete, že ste napr. na káve s kamarátkou, nemal by vás bombardovať hysterickými a žiarlivostnými správami. Ak vám ten druhý nedopraje priestor len a len pre seba, je to znakom toho, že vám jednoducho neverí.

zdroj: unsplash.com

#7 “Nikdy som nestretol/nestretla niekoho, ako si ty…”

Keď vám váš partner povie, že preňho nie ste človek milión, ale niekto skutočne výnimočný a jedinečný, vážte si to. V dnešnej dobe je skôr ojedinelé, ak niekto nájde spôsob a hlavne odvahu na to, aby sa od väčšiny niečím odlíšil.

#8 “Spolu to zvládneme.”

Vo dvojici sa jednoducho väčšina životných prekážok zdoláva jednoduchšie. Ak cítite, že ste už na pokraji svojich síl a ďalšie poleno hodené popod nohy už preskočiť nedokážete, je skvelé vedieť, že je pri vás niekto, kto vás vezme na ruky a bezpečne vás dopraví až do cieľa.

zdroj: themindsjournal

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.