unsplash.com

Milé dievčatá, drahé ženy. Nejedna z nás sa občas stretne s mužom, pri ktorom nikdy nevie na čom je. A tak váha, háda a ani len netuší, čo môže čakať. A či má naďalej investovať čas do niekoho, kto za to možno stojí a možno nie. A práve preto, som sa ti rozhodla pripraviť malý zoznam, v ktorom nájdeš presne  to, ako sa správa muž, ktorý ťa naozaj neberie až tak vážne.

  1. Zmeny nálad– chvíľami je ako oheň, inokedy ako ľad. A ty nevieš, čo sa stalo. Urobila si niečo zle? Alebo sa len zle vyspal? Sama najlepšie vieš, že ak máš k niekomu dobrý vzťah a chceš ho vo svojom živote, nemáš problém zdieľať s ním svoje pocity. On to však nerobí, pretože to nepokladá za dôležité a ty sa väčšinou musíš sama dovtípiť čo sa stalo, poprípade počkať, kým to prehrmí.
  2. Poriadne ťa nepočúva a ZABÚDA – na to, čo si mu povedala. Niekedy máš pocit, že sa musíš opakovať, pretože on si nedokáže zapamätať základné veci, ktoré si mu vravela. A vlastne asi by ani nevedel odpovedať na otázku, aký je tvoj najobľúbenejší seriál alebo kedy máš narodeniny, pretože ho to bytostne nezaujíma.
    zdroj: pexels.com
  3. Mešká – máte sa niekde stretnúť, no on príde neskôr. A to bez toho aby ti to vopred oznámil alebo sa ospravedlnil. Neberie, ťa až tak vážne a nezáleží mu na tom, že na neho musíš niekde čakať.
  4. Ruší schôdzky na poslednú chvíľu– ty sa možno celý deň pripravuješ a tešíš na to ako sa stretnete. On ti tesne predtým oznámi, že mu do toho niečo prišlo. Často bez akejkoľvek snahy o vysvetlenie.
  5. Nezavolá a nezavolá – žijeme v časoch sociálnych sietí, kedy sa reálna komunikácia presúva do tej virtuálnej. Je milé, keď ťa ráno zobudí správička na dobré ránko, a večer zas na dobrú noc. No rozdiel oproti mužovi, ktorý má skutočný záujem je v tom, že sa snaží byť s tebou čo najviac. A ak to nie je možné, tak ťa chce aspoň počuť a popriať ti pekný deň.
  6. Radšej nič neplánuje –Budúcnosť? ČO? KDE? AKÁ? Však žijeme v prítomnosti. To všetko je síce pekné, lenže predsa len v kútiku duše cítime, či s niekým rátame do budúcna alebo nie. Pokiaľ sa vyhýba akejkoľvek konverzácii o tom, ako by ste spolu mohli stráviť napríklad tak dovolenku, nechce plánovať spoločné kino na film, ktorý má vyjsť o dva mesiace, alebo ti „ešte nevie povedať, či bude mať zajtra čas“, vedz, že pravdepodobne URČITE s tebou do budúcna neráta.
  7. Vyhovára sa – neustále výhovorky, prečo sa niečo nedá alebo to nejde. Keď sa chce, všetko sa dá! Vieš to ty, a určite si to uvedomuje aj on. Ale to by najprv musel chcieť, však?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating