Nikdy sa nevieme rozhodnúť, či sme úplný introvert alebo extrovert. Je ťažké sa definovať a úplne nájsť len v jednej povahe. Ak sa však nájdeš v nasledujúcich znakoch, si rozhodne citlivý extrovert!

Nie je pre teba dôležité byť obklopená veľa ľuďmi, ale dobrými. Preferuješ ľudí, pri ktorých sa cítiš chápaná a milovaná. Miluješ sa s ľuďmi stretávať, no nemieniš tráviť čas s niekým, pri kom sa necítiš sama sebou.

Chceš byť s každým za dobre. Je to nemožné, avšak posledné čo chceš, sú hádky a falošné priateľstvá. Nebavia ťa neustále dohady, klebety a jednoducho chceš žiť život, ktorý si budeš užívať bez ohľadu na to, čo si kto o tebe pomyslí. Nemieniš sa zaťažovať hlúposťami a neuznávaš detské správanie „kto, čo povedal“.

Si empatická a vždy sa snažíš, aby sa pri tebe ľudia cítili dobre. Neznášaš, ak niekoho odstrkujú alebo mu nevenujú dostatočnú pozornosť. Snažíš sa každého zapojiť do partie, aby sa cítil dobre a neznášaš nespravodlivosť a ponižovanie.

zdroj: unsplash.com

Ak miluješ, miluješ úplne. Vždy sa snažíš svojich priateľov prekvapiť či odmeniť. Všímaš si, čo majú radi a čo by ich mohlo potešiť. Rada kupuješ drobnosti, ktoré im môžeš darovať a je jedno, či je to kniha alebo jedlo.

Rada pracuješ sama, avšak o inšpirácie sa rada delíš. Veľmi rada sa inšpiruješ a inšpiruješ druhých. Taktiež rada prezentuješ svoju prácu a názory, avšak taktiež očakávaš, že sa ti názory a inšpirácie vrátia späť.

Keď si predstavuješ svoju budúcnosť, vidíš tam milujúcu rodinu, priateľov a prácu, ktorá ťa bude baviť. Nepotrebuješ veľké veci. Stačí ti, keď budeš mať okolo seba tých správnych ľudí.

Preferuješ skôr párty na byte alebo v tvojom obľúbenom klube, kde to poznáš. Je pre teba prioritou cítiť sa dobre tam, kde si a s ľuďmi, s ktorými tráviš čas. Preto sa vždy snažíš nájsť miesto, kde sa cítiš sama sebou a pritom sa zabávaš. Máš rada svoje zvyky a miesta, ktoré už dobre poznáš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.