Každá z nás má inú povahu, iné potreby, iné vnímanie sveta. Od toho sa odvíja naše vnútorné ja, ktoré sa prejavuje najviac vtedy, keď sme osamote. Čo pred svetom skrýva žena, ktorú vystihuje jej citlivá stránka? Ak patríš do tejto skupiny, potom musíš súhlasiť, že …

Dodržuješ rutinu

Síce neznášaš stereotyp v živote a potrebuješ stále nové podnety, aby si sa necítila skľúčene, svoje vlastné osobné rutiny miluješ dodržiavať. Sú to bežné postupy, ktoré vždy robíš rovnako, napríklad po tom, čo ráno vstaneš z postele alebo pred tým, než ideš spať. Je to tvoja rutina, ktorá ťa upokojuje, inak máš v hlave zmätok.

Užívaš si svoju chvíľu osamote

Miluješ, keď môžeš tráviť čas sama. Nie si osamelá, máš rada spoločnosť a akciu, no potrebuješ mať v živote rovnováhu, ktorú ti dodá trocha samoty. Vtedy vypneš a ukľudníš sa.

Neznášaš ľudí bez duše

Egocentrickí, namyslení, povrchní a im podobní ľudia ti nič nehovoria a radšej sa im vyhýbaš. Vyhľadávaš spoločnosť zaujímavých ľudí, ktorí majú dušu. Bez nej si s nimi nemáš čo povedať.

Rada sa zdokonaľuješ

Dbáš na to, aby si ty sama nebola prázdna duša. Rada sa posúvaš vpred, čítaš, komunikuješ, učíš sa nové veci. Zaujímaš sa o dianie vo svete, ale aj o umenie, ktoré ťa napĺňa radosťou.

Vyhýbaš sa veľkej spoločnosti

Radšej skupina blízkych priateľov ako veľká partia ľudí. Necítiš sa byť vo veľkej spoločnosti s nikým prepojená a príde ti to neosobné. Veľa podnetov, hluk, reči, … iba ťa to znervózňuje.

Keď sa zamiluješ, je to naplno

Lásku neberieš na ľahkú váhu. Ak niekto ukradne tvoje srdce, zamiluješ sa celým telom i dušou. Premýšľaš o ňom každú sekundu a túžiš po tom, aby boli tvoje city opätované.

Bojíš sa odmietnutia

Ale spraviť prvý krok nedokážeš. Strach ti nedovolí byť tou, ktorá niekoho zbalí, pretože sa desíš odmietnutia. A to ťa bude bolieť viac ako fakt, že o tvojej láske daná osoba nevie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.