pixabay.com

Všetci sa občas hneváme, niekedy je hnev oprávnený a inokedy nie. Nie je žiadnym tajomstvom, že by si si nemala pokaziť vzťah s nikým, nech sa už hnevá akokoľvek veľa. Ak uvidíš, že sa niekto hnevá, intuícia ti bude radiť dať mu priestor a nie je potrebné ho vyprovokovať ešte viac. Niektoré znamenia zverokruhu vyjadrujú svoj hnev viac ako iné. Prečítaj si, ktoré znamenia sú to a akým by si sa mala vyhnúť.

Býk

Keď je nahnevaný býk, môže byť veľmi násilný, tvrdohlavý a len zriedka bude počúvať ostatných. Avšak tento hnev je ospravedlnený tým, že hnev býka je na správnom mieste. Keď je býk nahnevaný, neexistuje veľa vecí, ktoré by si mu mohla povedať. Jediné čo môžeš urobiť – dať mu čas na vychladnutie.

zdroj: pexels.com

Rak

Keď je nahnevaný rak, dáva to najavo svojím agresívnym správaním. Pamätá si všetko, čo si mu povedala a akonáhle rakovi niečo nesedí, nahnevá sa. Potrvá dlho, aby si raka upokojila, ale ak sa to stane, môžeš si gratulovať.

Baran

Znamenie baran je ako časovaná bomba – nevieš, kedy prepukne jeho hnev. Vie ho dobre skrývať, ale narastá. Má tendenciu vybuchnúť ako sopka a je dobré, ak sa jeho hnevu nezúčastníš. No má to aj výhodu – rýchlo sa rozhnevá, rýchlo sa upokojí.

Lev

Lev ako znamenie je veľmi dominatné. Jeho hnev je veľmi hlučný a čím viac hlasnejší je, tým sa cíti lepšie. Dáva von svoju nahromadenú energiu. Lev urobí všetko pre to, aby vyvolal rozruch a hluk – chce tak dať najavo, že má pravdu. Môžeš mu skúsiť pomaly vysvetliť tvoj názor a sledovať jeho reakcie.

Škorpión

Ak je nahnevaný škorpión, bude ťa jednoducho ignorovať. Len preto, že to, čo si urobila alebo povedala ho urazilo a nahnevalo. Chce ti dať len lekciu. Škorpión vie byť niekedy extrémne chladný, všetko čo musíš urobiť je, že mu dáš najavo svoju lásku.

zdroj: pexels.com

Strelec

Strelec je veľmi náladové znamenie. Dávaj si pozor, pretože je zvyčajne pekne upravený a slušný. No ak sa rozčúli, nikdy na to nezabudneš. Snaž sa mu povedať, že jeho správanie je neprijateľné a čakaj od neho ospravedlnenie.

Kozorožec

Kozorožec je racionálne znamenie, vydrží veľa vecí, ale ak prejdeš cez jeho hranicu, utekaj. Ak sa ti podarí nahnevať kozorožca bež – až taký veľký je jeho hnev. Môžeš mu však  pomáhať jeho hnev konštruktívne riešiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy