Osobný rozvoj je dlhá cesta, na ktorej ti môže pomôcť mnoho kníh. V súčasnosti je na výber veľké množstvo kníh. Preto som pre teba vybrala sedem najlepších kníh o osobnom rozvoji, ktoré potrebuješ mať na poličke.

  1. Bohatý otec Chudobný otec – Robert T. Kiyosaki

Príbeh nie je pravdivý, no kniha mala veľký úspech. Určite ti ju odporúčam prečítať, pretože malá investícia do tejto knihy sa ti mnohonásobne vráti.

„Hlavným dôvodom, prečo majú ľudia finančné problémy, je to, že v škole ich nikto neučil, ako s peniazmi narábať. Ľudia sa naučia, ako pracovať za peniaze, ale nenaučia sa, ako docieliť to, aby peniaze pracovali pre nich.“– Robert T. Kiyosaki

en.wikipedia.org

  1. Miluj svoj život – Louise L. Hay

Autorka tejto knihy je kalifornská psychoterapeutka, ktorej sa zaoberá duševnou očistou. Louise L. Hay ti v tejto knihe ukáže ako správne a pozitívne pristupovať k svojmu životu. Presvedčí ťa, že príčinou ľudských problémov a chorôb sú negatívne psychické návyky.

  1. Roztoč to! – Gary Vaynerchuk 

 Táto kniha ti ukáže ako zarábať na niečom, čo ťa naozaj baví. Ako premeniť tvoje záujmy na seriózny biznis. Ponúkne ti návod, ako prostredníctvom sociálnych sietí zaujať svojich potenciálnych zákazníkov.

  1. Život bez hraníc – Nick Vujicic

 Nick Vujicic sa narodil bez rúk a nôh. Napriek tomu vedie plnohodnotný, bohatý, nezávislý a úžasný život a je vzorom pre mnohých ľudí. Nick Vujicic šíri svoje posolstvo: nájsť zmysel života bez ohľadu na problémy a rôzne prekážky.

amazon.com

 

  1. Sila prítomného okamihu – Eckhart Tolle

 Prečítaj si svetový bestseller a sprievodcu na ceste k duchovnému životu. Eckhart Tolle je súčasný duchovný učiteľ no neprikláňa sa k žiadnemu konkrétnemu náboženstvu.

amazon.com

  1. Pros a dostaneš! – Esther Hicks a Jerry Hicks

 Táto kniha ti pomôže dosiahnuť to po čom skutočne túžiš. Naučí ťa pozitívne myslieť a zmeniť svoj život krok po kroku. Je to unikátna kniha, ktorá má aj druhé pokračovanie.

amazon.com

  1. Ako si správne priať – Pierre Franckh

 Úspešný titul Pierra Franckha by taktiež nemal chýbať na tvojej poličke. Nauč sa aj ty správne si priať a žiť šťastný život.

pexels.com

Dúfam, že sa ti môj výber kníh páči a teraz hor sa do čítania! 🙂  A nezabúdaj na čínske príslovie – Neboj sa rásť pomaly, omnoho horšie je nikam sa neposúvať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.