Instagram/nastjastasia

Nie všetky ženy sú od detstva rozhodnuté, že sa stanú matkou a vychovajú tri deti. Niektoré si chcú užívať, iné svoj život zasvätia kariére a ďalšie si vychutnávajú slobodu. Jedno ich však spája – týchto 7 druhov milovania. 

Milovanie so zlým chlapcom

Vo svojich bláznivých rokoch dospievania by mala žena okúsiť presne toto. Neskôr sa bude milovať už len s tým pravým, no práve „bad boy“ jej dá tie potrebné skúsenosti, aby bola bohyňou v posteli. Naučí ju, čo a ako má robiť, aby si to užila, no zároveň aby bol spokojný aj partner. Áno, väčšinou ju potom tento muž opustí, no to len dáva priestor niekomu ďalšiemu.

Dovolenkové milovanie

Spojenie dvoch ľudí na dovolenke pridáva vzťahu na romantike. Západ slnka, šum mora, dve horúce telá a láska medzi nimi. Takýto zážitok by mala mať žena minimálne raz za život. Ak to je v jej možnostiach, tak aj viackrát. Na dovolenke s deťmi už na to nebude čas.

S tým nesprávnym mužom

Na ceste za pánom osudovým si každá z nás musí prejsť zlomeným srdcom. Ten nesprávny ju naučí, po čom v posteli naozaj túži. Ukáže jej, ako to nemá vyzerať, pretože pre ňu nebude správny. Nedokážu sa v posteli zladiť, a práve to bude signál toho, že nie sú pre seba vhodní.

Len na jednu noc

Hoci tomuto druhu nemusia byť naklonené všetky, aspoň jeden raz to nie je zlé vyskúšať. Do ženského života to prinesie nový pohľad a rozmer. Bude vedieť, že tu naozaj nejde o dlhodobý vzťah, pretože milovanie len na jednu noc slúži iba na užitie si. Ak hľadá niečo dlhodobé, mala by sa poobzerať po niečom/niekom inom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating