Váhy+Škorpión

Váhy a škorpióni sú skvelí priatelia, no aj úžasní partneri s veľkou vášňou. Obidve pohlavia majú obrovský šarm a vedia očariť. Spolu si však vedia zaistiť istotu, bezpečie a pozornosť. Sú to znamenia, ktoré si radi užívajú život, no ak im do života príde niekto skutočne hodnotný, s ktorým to myslia skutočne vážne, sú beznádejní romantici a veľmi si rozumejú po všetkých stránkach

Ryby+Rak

Rak je veľmi rodinne založený, hľadá rodinu aj istotu. Má rád citové ryby a síce si rád užíva život, je veľmi romantický a pre neho je najväčšou výzvou rodina, ktorú by si ideálne vytvoril s Rybou. Citové ryby si hľadajú stáleho partnera, ktorý im ponúkne bezpečie a oporu. Tieto dve pohlavia si preto veľmi rozumejú, pretože navzájom hľadajú pochopenie a pocit bezpečia.

zdroj: unsplash.com

Strelec+Baran

Obidve znamenia sú veľmi spontánne, preto je celý ich vzťah založený na dobrodružstve, ktoré však absolvujú vždy spolu. Sú to veľkí intelektuáli, ktorí nemajú problém kecať o hocičom, sú to veľkí snílci a idealisti, ktorí v živote hľadajú len to dobré a preto majú spolu vytvorený svoj vlastný svet. Obidve znamenia sú veľmi silné osobnosti, ktoré však majú svoje hranice a základy. Sú veľmi uvedomelí a preto im to výborne klape vo vzťahu.

Blíženci+Vodnár

Obidve znamenie skutočne potrebujú jeden druhého. Občas sú veľmi zmätení a veľkí extrémisti, no uvedomujú si, že protiklady sa priťahujú. Tento partnerský vzťah je založený na dopĺňaní sa, kde Vodnár je veľmi silná a uvedomelá povaha, zatiaľ čo Blíženec blúdi a je občas veľmi ustráchaný. Blíženci sú označovaní ako rozpoltené znamenie, ktoré rado objavuje, skúša a tak aj častejšie mení partnerov, avšak ak nájdu niekoho dominantného, ako je Vodnár, sú verní a šťastní.

zdroj: unsplash.com

Panna+Býk

Býk je obetavé a nežné znamenie, takisto ako aj Panna, takže si obidve znamenia navzájom dávajú pocit istoty a bezpečia. Výborne sa dopĺňajú, snívajú a rozmýšľajú podobne. Charakterovými vlastnosťami sa perfektne hodia, keďže obidve znamenia sú veľmi krehké a do vzťahu idú skutočne naplno, aj keď sú na začiatku veľmi opatrní. Obidve znamenia sú veľmi pokojné a trpezlivé, preto dokážu spolu žiť harmonicky a spokojne.

Váhy+Rak

Váhy sú neisté, no majú šarm a vedia očariť. Taktiež v tomto za nimi nezaostáva ani Rak, ktorý si však uvedomuje základné hodnoty života. Spolu vedia zvládnuť i ťažšie skúšky, aj keď sú to znamenia, ktoré vedia byť tak ako aj vtipné, tak aj veľmi vážne a vždy si uvedomujú danú situáciu. Ani jedno znamenie nie je slabá povaha, preto občas vo vzťahu môže dominovať napätie, no aj obrovská príťažlivosť a sila.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.