Je samozrejmé, že ak už niekomu dopraješ fyzické potešenie, chceš ho dostať na oplátku aj späť. Avšak, nie všetky noci vášne s inou osobou budú vždy nezabudnuteľné. V skutočnosti bude veľa z nich len nudných a nepríjemných. 

Aj to je dôvod premyslieť si, či len tak hocikto za to stojí. Aj keď to znie všelijako, podľa astrológov nám znamenia určujú množstvo životných charakteristík – medzi nimi aj to, akými sme v posteli. Prečítaj si, ktorí ľudia vraj podľa hviezd za veľa nestoja.

1. Blíženci

Spočiatku sa zdá, že osoba v tomto znamení na to ide dobre. Avšak potom len leží a nechá všetku kontrolu na tebe. Bude to teda pasívne a tak si môžeš myslieť, že všetko je v poriadku, až kým si neuvedomíš, že je ako človek vypnutý. Jeho myseľ je aj počas sexu niekde mimo.

2. Rak

Skôr ako sa začnete vyzliekať, budeš sa s Rakom veľa rozprávať. Znie to normálne, však? Bude chcieť ísť na víno a dostať ťa do nálady aj s rečami. Vyzerá to na sľubnú noc, no až v posteli si uvedomíš, že rozprávať neprestal. Dokonca ani počas toho. Bude hovoriť o divných veciach ako o vášni, aj keď o nej v skutočnosti nič nevie.

3. Panna

Panna je človek, ktorého v posteli neohúriš, aj keby si sa postavila na hlavu. K jeho stimulácii je potrebné množstvo vecí. Môžeš sa ho snažiť potešiť akokoľvek, no stále mu bude málo. Chce viac a viac. Ak na to nemáš, radšej odíď.

4. Strelec

Aj keď je Strelec ohnivé znamenie, v posteli to neplatí. Pred začatím akcie sú dobrí všetci. Pri zvádzaní je veľmi dobrý, a je ťažké mu odolať. Radšej sa o to pokús, pretože tak veľmi, ako je dobrý v zvádzaní, je zlý v potešení.

zdroj: pexels.com

5. Kozorožec

Jemu sa snaž vyhnúť. Málokedy stojí za to. Kozorožci sú strašní milenci, pretože ide o typ ľudí, ktorí sa pri fyzickom kontakte s jednou osobou myšlienkami ocitajú pri iných. Žijú divokými fantáziami.

6. Ryby

Plač a slzy. To je už veľa na každého. Ak sa nechceš zaoberať partnerom, ktorý prináša práve to, radšej sa tomuto znameniu vyhni.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.