Unsplash/Jordan Palmer

Žena nemusí zaujať iba svojím zovňajškom. Iste, aj fyzická stránka je veľmi dôležitá, no rovnako príťažlivé sú aj vlastnosti človeka. Portály Bright Side, Lifehack a Business Insider uviedli, na aké správanie chlapi naozaj letia.

Pozitívna energia

Samozrejme, každý z nás má nárok na „deň blbec“. Je to prirodzené. Lenže ak žena „žiari“ čistým negativizmom, každého okolo seba kritizuje a prakticky s nikým nemá dobré vzťahy, to jej neurobí slušnú reputáciu. Nehovoriac o jej štýle rozprávania. Naopak, mužov veľmi priťahujú dámy, ktoré sa dokážu zasmiať, urobiť si zo seba srandu a nebrať všetko tak vážne.

Úprimnosť

Bez nej to jednoducho nejde. Je nevyhnutnou súčasťou dôvery a plnohodnotného vzťahu. Aj my ženy dokážeme robiť chyby… a rozhodne ich nie je málo. Lenže všetko sa dá vyriešiť. Preto by si aj táto nežnejšia strana vzťahu mala uvedomiť, že nie vždy musí mať pravdu. Nemala by jej chýbať ani schopnosť úprimného ospravedlnenia.

Sebavedomie

Ako sme vyššie uviedli, fyzický vzhľad je tiež dôležitý. No úžasne zladený outfit a skvelý účes môžu byť žene na dve veci, ak ich nedokáže hrdo nosiť. Silná, odhodlaná a ambiciózna dáma má čo-to do seba. Za ňou sa otočí nejeden chlap.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife