Žena nemusí zaujať iba svojím zovňajškom. Iste, aj fyzická stránka je veľmi dôležitá, no rovnako príťažlivé sú aj vlastnosti človeka. Portál Bright Side, Lifehack a Business Insider uviedli, na aké správanie chlapi naozaj letia.

Pozitívna energia

Samozrejme, každý z nás má nárok na Deň blbec. Je to prirodzené. Lenže ak žena „žiari“ čistým negativizmom, každého okolo seba kritizuje a prakticky s nikým nemá dobré vzťahy, to jej neurobí slušnú reputáciu. Nehovoriac o jej štýle rozprávania. Naopak, mužov veľmi priťahujú dámy, ktoré sa dokážu zasmiať, urobiť si zo seba srandu a nebrať všetko tak vážne.

Úprimnosť

Bez nej to jednoducho nejde. Je nevyhnutnou súčasťou dôvery a plnohodnotného vzťahu. Aj my ženy dokážeme robiť chyby … a rozhodne ich nie je málo. Lenže všetko sa dá vyriešiť. Preto by si aj táto nežnejšia strana vzťahu mala uvedomiť, že nie vždy musí mať pravdu. Nemala by jej ani chýbať schopnosť úprimného ospravedlnenia.

Sebavedomie

Ako sme vyššie uviedli, fyzický vzhľad je tiež dôležitý. No úžasne zladený outfit a skvelý účes môžu byť žene na dve veci, ak ich nedokáže hrdo nosiť. Silná, odhodlaná a ambiciózna dáma má čo-to do seba. Za ňou sa otočí nejeden chlap.

Je otvorená intímnostiam

Komunikácia je nevyhnutnou súčasťou zoznamovania alebo už nadobudnutého vzťahu. Pre mužov je obzvlášť dôležité, ak dokáže žena rozprávať o intímnostiach – čo má rada, čo by chcela vyskúšať, čomu sa chce rozhodne vyhnúť a pod. Vďaka tomu bude hneď vedieť, ako sa k nej správať.

Vie, čo chce

Rozhodná žena, to by sa dalo označiť aj ako dar z nebies. Netýka sa to iba výberu jedla, oblečenia alebo miesta stretnutia. Tento druh ženy presne vie, čo chce od života a kto si zaslúži byť pri nej. Uvedomuje si vlastnú hodnotu a to je pre okolie ešte väčším magnetom. A navyše, nehrá žiadne zákerné hry.

Dokáže sa úprimne zasmiať

Vie očariť aj svojím úsmevom a pochváliť chlapa. Tomu, samozrejme, komplimenty padnú vhod. A keď vidí, ako sa na jeho vtipoch hlasno smeje, nemôže byť šťastnejší. Veď je s pozitívne naladenou osobou, ktorá má ešte aj zmysel pre humor. Aj táto vlastnosť dokáže byť veľmi atraktívna.

Zdroj: Bright Side, Lifehack a Business Insider

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.