Ste zamilovaní do ženy, ktorá je zvyknutá na svoj čas osamote a užíva si to? Alebo premýšľate o tom, že by ste s jednou chodili? Chodiť s nezávislou ženou môže priniesť niekoľko výziev, ale výsledok za to stojí. Je tu ale pár vecí, ktoré by ste si mali uvedomiť. 

Je silná

pexels-photo

foto: pexels.com

Toto dievča od vás nebude závislé, nebude na vás visieť, aby ste splnili každú jej potrebu. Je zvyknutá spoliehať sa sama na seba a to ju robí emocionálne silnou. Nepotrebuje aby ste bojovali v jej bitkách, ona si ich vybojuje aj sama. Neznamená to ale, že vás vôbec nepotrebuje – a vy tiež oceníte jej silu, keď spolu budete prechádzať cez ťažké časy.

Nebude vás informovať o každej malej veci, ktorú urobí

pexels-photo-295821

foto: pexels.com

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Nečakajte, že vám bude volať zakaždým, keď sa rozhodne ísť von s kamarátmi alebo na jednodňovú túru do hôr. Pravdepodobne sa bude dosť často venovať vlastným veciam bez toho, aby vám o nich niečo povedala, najmä spočiatku. To preto, lebo je zvyknutá robiť si čo chce a kedy to chce, bez toho, že by si od niekoho potrebovala pýtať povolenie. Neznamená to ale, že ju nezaujímate a ako sa váš vzťah začne rozvíjať, možno vás začne zahŕňať do svojich aktivít. Pamätajte na to, že je dobré mať aj nejaké rozdielne záujmy – a ak chcete, aby vzťah fungoval, nechajte ju, aby ich ďalej rozvíjala. Nesnažte sa ju obmedzovať.

Zo začiatku môže byť rezervovaná

wood-light-fashion-people

foto: pexels.com

V počiatočných štádiách vzťahu bude pravdepodobne dosť rezervovaná, aspoň čo sa týka vecí, ktoré sú pre ňu dôležité. Ale keď sa veci začnú vyvíjať a ona vás lepšie spozná, pomaly vás pustí do svojho osobného sveta.

Chce si užiť dobrú konverzáciu

pexels-photo-42389

foto: pexels.com

Táto žena od vás bude očakávať skutočnú konverzáciu – chce, aby ste ju naozaj počúvali a neuspokojí sa s tým, že budete len tak hľadieť do steny a filtrovať všetko, čo povie. Nemyslite si, že si nevšimne, že v skutočnosti premýšľate o tej video hre, ku ktorej by ste sa chceli vrátiť alebo o tom, koľko budete mať zajtra práce.

Chce vás, ale to neznamená, že vás potrebuje

Nezávislá žena s vami chce tráviť čas, ale nebude na vás závislá. Nemá žiadny problém tráviť ho aj sama, takže keď bude chcieť byť s vami, vážte si to; znamená to, že si vašu spoločnosť užíva.

Občas potrebuje byť aj sama

Skutočnosť, že sa rozhodla byť s vami neznamená, že si už viac neužíva čas strávený osamote. Práve naopak – je na to zvyknutá a pomáha jej získať energiu. Aj čas, ktorý strávite spolu bude vďaka tomu kvalitnejší.

102

Komentáre