Povedzme si pravdu, sarkazmus nie je pre všetkých. Niekto sarkastických ľudí nechápe a nedokáže s nimi vychádzať. A pritom si stačí na ich povahu len zvyknúť. Sarkastická žena je dokonca vo vzťahu tou najlepšou partnerkou. Vieš prečo?

Neuráža sa

Sarkastická žena sa urazí len málokedy. Neberie všetko vážne, dokáže si robiť srandu nielen z iných, ale aj zo seba. Pri nej sa ti nemôže stať, že si musíš dávať veľký pozor na jazyk, aby si nepovedal/-a niečo nevhodné. Život berie s nadhľadom, dokáže sa nad niektoré situácie povzniesť a nehrozí, že bude sedieť v kúte ako kôpka nešťastia.

Má viac sebavedomia

Tým, že si sarkastické ženy dokážu zo seba uťahovať, majú aj viac sebavedomia. Ale toho zdravého. Je im jedno, že zrovna majú „bad hair day“ alebo že im trochu vytŕča faldík. Takáto žena si celkovo viac dôveruje, má väčšiu istotu a nemusí o sebe neustále pochybovať.

Je úprimná

Kým väčšina žien pri problémoch radšej mlčí a necháva si všetko pre seba, sarkastická žena taká nie je. To, čo má na jazyku, povie aj nahlas, takže ak sa jej niečo nebude páčiť, určite ti dá vedieť. Úprimnosť je vo vzťahu veľmi dôležitá a aj keď sarkastické ženy niekedy pôsobia drzo, nemusí to byť vždy tak.

Má rada zábavu a spontánnosť

Sarkastická žena sa rada zabáva, pretože má dobrodružnú povahu. Miluje spontánnosť a je schopná sa v priebehu niekoľkých minút zobrať a ísť na párty. Okrem toho má dobrý zmysel pre humor, takže sa ti v jej prítomnosti nemôže stať, že sa budeš nudiť.

Je kreatívna a rada vymýšľa niečo nové

Keďže sa sarkastická žena nechce nudiť, je nútená vymýšľať vždy niečo nové. Kreativitu ale bude do istej miery očakávať aj od toho druhého. Rada sa necháva prekvapovať a niekedy stačí, keď pôjde o maličkosti.

Vo vnútri je nežná a citlivá romantička

Aj keď na prvý pohľad vyzerá drsne a neprístupne, v skutočnosti má aj svoju citlivú stránku. Niekedy síce trvá dlhšie, kým túto stránku odhalí, ale určite tam pod tou kopou vtipov je. Ak si získaš jej srdce, môžeš si byť istý, že s ňou prežiješ nádherný vzťah.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.