Precvičiť celé telo nie je až tak jednoduché, no vďaka tejto kombinácii cvikov ideálnych práve pre ženy nie je nič nemožné. Nepotrebuješ na to absolútne žiadne vybavenie a zaberú ti menej ako 30 minút. 

Spojme sa dámy a staňme sa najlepšími verziami samých seba!

15 drepov

Drepy sú komplexný cvik, to znamená že pri ňom napojíš hneď niekoľko hlavných svalových skupín. A tvoj zadoček v „office“ sukni bude na zahryznutie.

Basic_Office_Workout_1_Squat

15 klikov

Klasické kliky sa postarajú o tvoje prsné svaly, ramená a triceps. Hlavne ich rob poctivo, podvádzaš len sama seba. Ak nevládzeš, začni s klikmi na kolenách.

Basic_Office_Workout_2_Pushup

60-sekundový plank

V tomto článku som plank ospevovala a nie náhodou. S týmto cvikom budeš mať bruško pevné ako skala. Predstav si, že tvoje telo je jedna dlhá rovná čiara a drž jednu minútu. Okrem bruška precvičíš aj ruky a zadok.

Basic_Office_Workout_3_Plank

15 dockey kicks na každú nohu

Tretí cvik na zadok, tento špeciálne. Kolegovia sa pri pohľade na teba zbláznia, preto radšej cvič niekde sama. Ak ti to teda nevyhovuje :). Každej nohe dopraj 15 opakovaní.

Basic_Office_Workout_4_ButtBlaster

3 x 20 bicycle brušákov

Tento typ brušákov je považovaný za najlepší najmä preto, že okrem brušného svalstva precvičuje aj šikmý sval.

Basic_Office_Workout_5_Bicycle

2 x 10 burpees

Zabijak na koniec. Burpees je cvik, ktorý všetci nenávidia, no práve preto prináša najlepšie výsledky. Správne prevedenie ti precvičí doslova celé telo.

Basic_Office_Workout_6_Burpee

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.