Počas svojho života narazíš na mnoho ľudí. Niektorí ťa budú zbožňovať, no niektorí nie. Nič si z toho nerob. Nie si čokoláda, nemôžu ťa mať všetci radi. 🙂

Ako spoznáš, že ťa niektorí ľudia nemajú radi?

Nevolajú ťa na stretnutia

Základný znak, ktorý ti to potvrdí hneď. Pokiaľ ťa ľudia nemajú v láske, je jedno či sú to spolužiaci, kamaráti, alebo kolegovia v práci, nepočítajú s tebou. Neberú ťa ako súčasť kolektívu, nie si pre nich dôležitá, a preto ťa nevolajú na stretnutia, ktoré usporadúvajú. Taktiež nemusíš byť zahrnutá do skupinovej konverzácie, kde si tieto stretávky plánujú. Podľa nich by si v skupinovej konverzácii bola zbytočná.

Nepýtajú sa ťa na názor

Sprievodný znak toho, že ťa ľudia nemajú radi, je aj ten, že sa ťa nepýtajú na tvoj pohľad. Si pre nich vzduch a nepovažujú tvoj názor za adekvátne hodnotenie. Nemyslia si o tebe, že by si im niečo dobré poradila, povedala, alebo priniesla novú myšlienku. Možno by si to aj urobila, no to oni nevedia, pretože s tebou nechcú mať nič spoločné.

Mimo povinný čas nie sú s tebou v kontakte

Udržujú s tebou kontakt iba vtedy, keď musia. 8 hodín v škole, 8 hodín v práci, hodinu vo fitku alebo pri inom hobby, ktoré vykonávaš. Akonáhle však tento povinný čas prejde, prerušia kontakt. Nemáte vymenené telefónne čísla, nemáte sa v priateľoch na sociálnych sieťach, nechodíte spolu von a nerozprávate sa o svojich tajomstvách.

Neznášajú, keď sa ti niečo podarí

Závidia ti. Nemajú radi pocit, že sa podarilo niečo tebe, a im nie. Opačný prípad je tiež znak toho, že ťa ľudia nemajú v láske. Keď sa ti niečo nepodarí, smejú sa ti, vychutnávajú si to a vôbec im nenapadne podať ti pomocnú ruku. Sú to práve tí ľudia, ktorí vedia byť vypočítaví, manipulátori a takí, ktorí chcú dobre iba sebe. Nie ostatným.

V tvojej spoločnosti si šuškajú

Dá sa to nazvať aj priame ohováranie. Pokiaľ na niektorých ľuďoch vidíš, že sú v skupinke a šuškajú si, ešte to nemusí nič znamenať. No ak sa dívajú priamo na teba, alebo ak na teba ukazujú prstom, neveští to nič dobré. Keby sa nerozprávali o tebe, ale o niekom inom, určite by ťa zavolali, aby si mala informácie aj ty. Ak sa tak nestalo, nemajú ťa radi a nepovažujú za potrebné, aby si o niečom vedela.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.