Smutná žena
Pexels/sobhan joodi

Mimo povinný čas s tebou nie sú v kontakte

Udržujú s tebou kontakt iba vtedy, keď musia. 8 hodín v škole, 8 hodín v práci, hodinu vo fitku alebo pri inom hobby, ktoré vykonávaš. Akonáhle však tento povinný čas prejde, prerušia kontakt. Nemáte vymenené telefónne čísla, nemáte sa v priateľoch na sociálnych sieťach, nechodíte spolu von a nerozprávate sa o svojich tajomstvách.

Netešia sa, keď sa ti niečo podarí

Závidia ti. Nemajú radi pocit, že sa podarilo niečo tebe a im nie. Opačný prípad je tiež znak toho, že ťa ľudia nemajú v láske.

Keď sa ti niečo nepodarí, smejú sa ti, vychutnávajú si to a vôbec im nenapadne podať ti pomocnú ruku. Sú to práve tí ľudia, ktorí vedia byť vypočítaví, manipulátori a takí, ktorí chcú dobre iba sebe. Nie ostatným.

V tvojej spoločnosti si šuškajú

Dá sa to nazvať aj priame ohováranie. Pokiaľ na niektorých ľuďoch vidíš, že sú v skupinke a šuškajú si, ešte to nemusí nič znamenať. No ak sa dívajú priamo na teba, alebo ak na teba ukazujú prstom, neveští to nič dobré.

Keby sa nerozprávali o tebe, ale o niekom inom, určite by ťa zavolali, aby si mala informácie aj ty. Ak sa tak nestalo, nemajú ťa radi a nepovažujú za potrebné, aby si o niečom vedela.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife