Niekedy to môže byť s podobnými ľuďmi ťažké, ale ak takou dušou si alebo si niekedy s takou  bol  vo vzťahu určite vieš, že zároveň je to aj neskutočne úžasné.  Sú to presne tí ľudia, ktorým vážny vzťah nerobí problém, sú úprimní a ľahko sa do nich zamiluješ. No predtým, než sa ti to podarí, mal by si o nich vedieť nasledovné.

dating-good-guy-800x400

elitedaily.com

Vzťah so staršou dušou je jednoduchý

To je hlavná vec, ktorá ich charakterizuje. Nezaujímajú sa o extravagantný životný štýl, aký chcú mať niektorí ľudia za každú cenu, nezaujíma ich koľko máš peňazí, nechcú chodiť von na drahé večere proste chcú teba a chcú, aby si tam pre nich bol. Pre staré duše je dôležité to, že s tebou trávia čas nie to, ako ho s tebou trávia. Ak si tam  je to všetko, čo im stačí ku šťastiu.

Niekedy potrebujú byť aj sami

Dokáže to často ostatných ľudí naštvať a berú to ako odmietnutie, ale s nimi to naozaj nič nemá spoločné. Staré duše chápu, aká je sebareflexia dôležitá a to znamená,  že občas s tebou nepôjdu do baru a pre svoje vlastné dobro zostanú doma. Ich životná cesta je pre nich najdôležitejšia a jej hľadaním musia stráviť nevyhnutný čas. No buď si istý, že ten čas, ktorý strávia sami, ti vynahradia.

Staré duše sú romantické

Ak si s nejakou chodil už predtým alebo ňou sám si, vieš. Ak nie, zistíš. Napriek tomu, že vzťahy s nimi sú jednoduché neznamená to, že aj oni netúžia po romantike. Byť romantický nie je zložité, chce to len zamyslieť sa a pokiaľ nemáš absolútne žiadnu snahu byť taký, tak vzťah so starou dušou nebude pre teba.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk
ready-for-relationship-800x400

elitedaily.com

Sú to snílkovia

Väčšina ľudí sníva, len keď spí. Staré duše snívajú celý čas. Sú to tie decká, čo boli v škole neustále napomínané za to, že sa nesústredia alebo za to, že pozerajú von oknom. To, že si nájdu partnera im môže pomôcť zniesť sa z oblakov, no musíte pochopiť, že snívanie je proste súčasťou života starej duše.

Ich prístup k životu nie je ortodoxný

Nepozerajú sa na život tak, ako väčšina ľudí. Môže to byť síce odrádzajúce pre ľudí, s ktorými idú do vzťahu, ale tomu pravému partnerovi sa tento pohľad na svet bude páčiť. Sú to proste filozofovia so silnými citmi a to, čo ich pohľad na svet znamená pre ľudí okolo nich, je pre staré duše smerujúce.

Aj keď to staré duše v živote nemajú ľahké a ľahké to s nimi určite nebudeš mať ani ty, ak sa do takého vzťahu pustíš, či už to dopadne dobre alebo nie, bude to jeden z najúprimnejších a najkrajších vzťahov aké si kedy mal. Hlavne sa nesmieš báť nového pohľadu na svet, ktorý ti taká duša prinesie do života.

102

Komentáre