Ak tráviš víkend osamote a nevieš čo podniknúť, pripravili sme pre teba zoznam filmov, ktoré sa ti rozhodne oplatí pozrieť. Tento rebríček je vhodný pre všetky single ženy, ktorým chýba poriadna dávka lásky a romantiky.

Ako byť single

Existuje dobrý spôsob na to, ako byť single a zlý spôsob na to, ako byť single. A potom je tu Alice. Úžasná žena, ktorá musí prejsť všetkými problémami, aby pochopila, ako byť single a šťastná tým správnym spôsobom. A že na to, aby si bola šťastná, vôbec nepotrebuješ muža. Film, ktorý je plný priateľstiev, lásky, humoru, ale aj vzťahov stojí za pozretie.

Zápisník jednej lásky 

Romantický príbeh, ktorý nenechá ani jedno oko suché. Priprav si poriadny balík vreckoviek, lebo zamilovaný príbeh Noaha a Allie ťa určite rozplače. Dojímavý príbeh nakrútený podľa knižnej predlohy zožal veľký úspech a myšlienky, ktoré sa tam nachádzajú ťa určite ovplyvnia.  „Myslím, že naša láska dokáže všetko, čo budeme chcieť.“

Na vine sú hviezdy 

Dôkaz o tom, že aj smutný koniec filmu (a rovnako aj knihy) môže byť krásny. Príbeh Hazel a Augustusa pozná asi každý, ale ak si single, neváhaj a pozri si ho znovu, pretože je to ten druh filmu, ktorý sa ti nikdy nezunuje. Príbeh o mladej láske, o problémoch a o živote, ktorý dokáže byť niekedy nevyspytateľný.

Denník princeznej 

Teenagerský film, ktorý sa dá však pozerať stále dookola (teda, aspoň mne). Príbeh o obyčajnom dievčati, ktoré sa nečakane dozvie, že je princezná, zmenilo hádam dospievanie nejednej z nás (sama som rástla so sériou kníh od Meg Cabotovej). Úžasný Michael, Lilly, Josh a Mia. Vlastne, všetci vo filme sú svojím spôsobom vykreslení tak, že si ich musíš zamilovať. Ak si single a túžiš po romantike, neváhaj a pusti si aj tento film.

Deň matiek 

Existuje niečo tematickejšie na tento mesiac? To nevadí že si single, určite si pozri tento film. Je plný humoru, modernej rodiny, problémov, ktoré riešime každý deň a lásky, ktorá si s nami niekedy robí čo chce. Film ukazuje, ako môžu rôzne typy rodín prežívať tento deň odlišne a pritom sú šťastní.

View this post on Instagram

Take Yo Mama Today!!!! #mothersdaymovie

A post shared by Loni Love (@comiclonilove) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.