Takmer každá žena túži po tom, aby sa ráno zobudila a mala krásne, dlhé, vytočené a čierne riasy, ktoré by okamžite dodali jej pohľadu ten správny šmrnc.

Nie každá žena si túži lepiť permanentné 3D, 4D, 5D riasy, vďaka ktorým o tri týždne neskôr príde aj o tie svoje. A tak sa musíme zmieriť s tým, že aj keď po zobudení budú naše riasy takmer neviditeľné, stále si ich môžeme zvýrazniť maskarou. Len treba vedieť ako na to!

A presne preto, ti dnes prinášam zopár tipov, ktoré by ti mohli pomôcť. V prvom rade ja samozrejme dôležitý výber špirály. Chceš predĺžiť, zahustiť alebo vytočiť? V drogériách nájdeš množstvo produktov, určených presne na to, po čom túžiš. Potom si už len treba sledovať, či je tvoja špirála ešte stále „v záruke“, poprípade, či nevyschla.

Ako postupovať pri nanášaní maskary?

  1. Presvedč sa, že tvoje riasy sú dokonalo odlíčené. Následne ich môžeš vyčesať čistou kefkou na obočie/riasy, aby sa pekne od seba oddelili.
  2. Vytoč ich! Ale hlavne šetrne a s dobrými kliešťami, ktoré sa dajú zohnať naozaj všade. Ak chceš docieliť, aby sa riasy vytočili o čosi viac, kliešte na ne si trošku nahrej.
  3. Zapudruj ich. Možno to znie divne, ale tento trik naozaj funguje.
  4. Začni od koncov rias. Viem, že väčšina žien si začína riasy maľovať od korienkov, no ja radím aby si jemnú vrstvu aplikovala na konce rias, čo ich predĺži, keď na ne budeš aplikovať druhú vrstvu, už od korienkov.
  5. Každú ďalšiu vrstvu sa snaž naniesť, čo najrýchlejšie (aby maskara na riasách nestihla vyschnúť). Nedávaj však viac vrstiev ako 3.

Niektoré tipy, ako nanášať správne maskaru, sú zobrazené aj v tomto videu. To, čo si z neho odnesieš, už nechám na teba.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.