Hračky pre dospelých

100 ľudí, 100 chutí. Táto múdrosť, ktorá platí už dlhé roky, pri posteľných radovánkach svoju pravdivosť zdvojnásobuje. Aké hračky pre dospelých však zaručene potešia každého chlapa? 

V tomto článku ti predstavíme 5 pikantných hračiek do postele, ktorým neodolá žiadny muž. Pokiaľ chceš svojho partnera potešiť, či už v obyčajný deň alebo aj na Valentína, rozhodni sa pre jednu z týchto vecí.

Zaručene mu spravíš v spálni radosť.

Putá

Začíname niečím jednoduchým. Putá sú stará dobrá klasika, po ktorej rád siahne každý pár, čo sa v posteli začína nudiť. Na trhu existuje mnoho variantov – od latexových, kožených, cez kožušinové a plyšové.

Zvyčajne ti ich partner nasadí na ruky, aby si ich nemohla používať, no existujú aj putá na ruky a členky. Niet sa čoho báť, pretože sú dostatočne bezpečné a zvnútra sú mäkké. Neublížia ti.

Rozperná tyč

Milovanie s rozpernou tyčou je o niečom úplne inom, než bez nej. Vďaka tejto hračke môžeš spútať partnera alebo aj on teba. Je len na vás, ako sa dohodnete, ale rozhodne si to užijete obaja.

Ten, kto bude spútaný, bude submisívny a ten, kto bude tyč ovládať, bude dominantný. Videla si tieto scény aj v sérii filmov 50 odtieňov?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating