instagram.com/fashion.selection

Každá žena má vlastný štýl obliekania. Jedna nosí radšej sukne a šaty, druhá nohavice. Iná má rada ružovú a tá ďalšia pre zmenu čiernu. Občas sú ale kúsky v našich šatníkoch pekné len pre nás. Ako to myslím? Mám na mysli tvoju obľúbenú veľkú mikinu s krásnou potlačou, ktorú síce ty miluješ, ale chlapi na ulice sa na teba divne pozerajú. Mám pre teba zoznam vecí, ktoré mužov odrádzajú, ale my ženy ich milujeme.

Ženy a muži majú na módu rozličné názory. Chlapi v móde radi privítaj praktickosť a jednoduchosť, my ženy si občas ulietavame na odvážnych alebo bláznivých módnych trendoch. A tak som ti vytvorila zoznam vecí, ktoré sú síce módnym hitom a tvojím obľúbeným kúskom v šatníku ale chlapa s nimi skôr odplašíš ako získaš.

1. Pohodlné oversized svetre

Pohodlné, teplé, zakryjú všetky tvoje nedostatky ale chlapi pre túto módu nenašli pochopenie. Skoro každá žena si ale pri týchto oversized veciach príde na svoje, chlapi si o nás ženách ale myslia, že v týchto veciach vyzeráme skôr ako chlapi než ako ženy, majú však smolu, predsa nevymením pohodlnosť svojich obľúbených svetrov len preto, že sa to im nepáči.

2.  Tričká s potlačou tvojej obľúbenej kapely

Prekvapuje ťa to? Tento typ tričiek nosí nejeden chlap ale to, že ho môže nosiť on neznamená, že je preňho príťažlivé ak ťa v takom uvidí tiež. Ženská móda sa ale takýmto tričkám teší veľkej obľube a nájdeš ich skoro v každom obchode. Nič si z toho nerob, že muži s touto módou nesúhlasia, vyzeráme v tom predsa dobre no nie?

3. Podpätky nepatria na tenisky

Priznám sa, že tento trend je odpudivý aj pre mňa. Tenisky sú tenisky a podpätky sú podpätky. Tento šialený nápad ako spojiť tieto dva tipy je u žien veľmi obľúbeným a nevedia si ho vynachváliť, pretože topánky sú pohodlné a zároveň sú vďaka nim ženy vyššie.

4. Chlpaté papučky a  príliš vysoké opätky 

Pri topánkach ešte chvíľu ostaneme. V mojej zbierke topánok by si našla len ružové chlpaté papučky s uškami, ktoré sú nadmieru roztomilé a zaľúbila som sa do nich na prvý pohľad. Podľa chlapov tieto roztomilé papučky patria skôr do bordelu ako na ženskú nohu. Ďalšou tabu témou týkajúcou sa ženských topánok sú príliš vysoké opätky. Nie každá žena v nich dokáž chodiť a toto je najčastejší dôvod od mužov, prečo si myslia, že tento typ topánok je na pohľad úplne odpudivý.

View this post on Instagram

Yay or nay? 🤗

A post shared by @ shoes on

5. Farebné kožušiny

Prekvapená? Tiež som bola, keď som toto zistila. Žena v kožušine vyzerá pre chlapa veľmi odstrašujúco a pripomína mu operené zviera.  Tento najnovší trend zožal u žien veľký úspech u  žien, ale žiaľ nie u chlapov. Ale ako sa hovorí, proti gustu žiadna diskusia, takže ak tiež holduješ tomuto trendu, nedaj sa odradiť názormi mužov.

 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista