Typy mužov
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Intímny život dvoch ľudí by nemal byť nudný. Pokiaľ taký je, pravdepodobnosť, že to dvojici vydrží, je nízka. Avšak, nie vždy sú na vine ženy. Môžu za to najmä tieto typy mužov.

Existujú aj chlapi, ktorí sú nudní, v posteli nechcú experimentovať a nezažiješ s nimi žiadne vzrušenie. Ide presne o tieto typy mužov.

Ten, ktorý ešte nemal vzťah

Nudnejšieho muža od tohto asi ani nespoznáš. Ten, ktorý ešte nemal vzťah, ani nevie, čo má v posteli robiť. Pre neho je dôležité iba jeho uspokojenie a hlavne – aby správne trafil. Pri ňom nezažiješ nič nové, pretože sám sa učí a ešte nevie, aké polohy existujú a sú pre neho skvelou voľbou.

Ak sa nechceš cítiť ako jeho učiteľka alebo matka, mala by si ho opustiť.

Flegmatický muž

Tomuto mužovi je všetko jedno. Nezáleží mu ani na vzťahu, ani na s*xe. Podstatné pre neho je iba to, aby si ho mohol niekde strčiť. Nemá rád predohry, zdržiavanie a vymýšľanie krkolomných polôh.

Často si môžeš myslieť, že je sebecký, pretože sa mu nič nechce. Jedna poloha dookola celý vzťah, pretože je lenivý na to, aby vymýšľal niečo iné.

Znudený chlap

Sám o sebe je znudený, preto nemôžeš čakať, že sa pri ňom dočkáš nejakého vzrušenia. Nič ho nebaví, nič sa mu nechce robiť a po práci mu daj pokoj, pretože je unavený z toho, ako ťažko robil. Vzrušenia, vášne a nových polôh sa od nehe nedočkáš, pretože na to nemá kapacitu.

Pokiaľ nechceš, aby tá jeho znudená nálada prešla aj na teba, mala by si porozmýšľať, čo s vami bude do budúcna.

Workoholik

Posledným mužom je workoholik, ktorý rád a veľa pracuje. Nie je podobný týmto chlapom, pretože on by aj rád experimentoval a aj sa miloval na nezvyčajných miestach, len na to jednoducho nemá čas. Jediné čo stíha je to, že príde z práce, navečeria sa a pomiluje ťa rýchlo v posteli predtým, než pôjdete spať.

Áno, je zodpovedný a chce zabezpečiť rodinu, no ak je to na úkor súkromného života, nie je to správne.

Ak je to podľa teba ale iba stereotyp, v našom staršom článku nájdeš 5 pomocníkov pre páry, ktoré to v posteli už nebaví a na ďalšie fungovanie potrebujú skúsiť niečo iné, čo zapáli znova oheň a iskru.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating