Aj ty si už použila niekedy pri rozchode frázu „hviezdy nám nepriali“? Možno ani len netušíš, akú veľkú pravdu si mala. Niektoré znamenia si jednoducho nie sú súdené. No naopak, nájdu sa aj také, ktoré k sebe patria a len vo výnimočných prípadoch sa rozídu.

Ktoré páry sú si súdené?

Akého si znamenia ty a tvoj frajer? Ak ste jedným z týchto štyroch párov, máte vyhraté. Tieto partnerské dvojice totiž len tak ľahko nikto a nič nerozdelí.

Baran + Ryby

Hovorí sa, že protiklady sa priťahujú, a to je presne prípadom týchto dvoch znamení. Obidve znamenia takmer vždy tomu druhému v niečom odporujú, no práve v tom spočíva ich vzájomná náklonnosť. Na jednej strane sú Barani tvrdými a vášnivými pracovníkmi, kým Ryby sú na druhej strane oveľa komplikovanejšie a intuitívnejšie. Netreba ale zabúdať na to, že dvojica v týchto znameniach sa navzájom potiahne tak, aby to bolo pre oboch najlepšie.

zdroj: unsplash.com

Lev + Váhy

Aj v tomto prípade ide o dva veľké protiklady. Levy sú zväčša vodcami strany, ženú sa vpred, sú otvorení a zväčša aj drzí. Myslia svojimi srdcami a niekedy môžu byť aj trochu bezohľadní. To z nich robí doslova časovanú bombu, ktorú dokážu zvládnuť len Váhy. Tie sú naopak tiché, často individualistické, zamerané predovšetkým na emócie. Aj v tomto vzťahu ale prevláda symbióza. Váhy sa často nevedia hneď rozhodnúť a váhajú nad možnými následkami a práve Levy ich dokážu postrčiť trochu vpred.

Panna + Vodnár

Ide o dve znamenia, ktoré vynikajú predovšetkým svojím intelektom. Niekedy ich preto ostatní nemusia veľmi chápať, no ich láska sa nedá prehliadnuť. Navzájom sa o seba starajú, nezáleží im na tom, čo si o nich myslia iní ľudia. Zbytočne by ste ich hľadali na miestach, kde je veľa ľudí. Radšej budú tráviť svoj voľný čas spoločne a osamote, pričom sa vždy budú mať o čom rozprávať.

zdroj: Photo by Pixabay from Pexels

Blíženci + Strelec

Vzťah Blíženca a Strelca je doslova dokonalý. Obaja sú vo všetkom úplne rovnakí. Do všetkého sa vrhnú s veľkým nadšením a radi objavujú a skúšajú nové veci. Nerobí im problém vydať sa za dobrodružstvom a naučiť sa nové zručnosti, ktoré im pomôžu. Kým dvojica Panna a Vodnár uprednostňujú skôr stereotyp, táto dvojica vyhľadáva aktívny život bez nudy.

Ktorým párom to naopak klapať nebude?

Nechceme byť poslami zlých správ, ale ak s frajerom tvoríte jednu z týchto dvojíc, je pravdepodobné, že vám to skôr či neskôr prestane klapať. Netreba ale hádzať flintu do žita. Práve vy dvaja môžete byť jasným príkladom, že výnimka potvrdzuje pravidlá. Na svojom vzťahu ale budete musieť popracovať možno trochu viac než iné páry.

Strelec + Panna

V tomto prípade neplatí, že protiklady sa priťahujú. Skôr či neskôr to môže viesť až k rozchodu. Kým Strelec je srdcom i dušou dobrodruh, ktorý rád spoznáva nové veci, Panna rada stojí nohami na pevnej zemi. Panny síce majú sklon k sebaobetavosti, no časom môžu stratiť trpezlivosť a svojmu partnerovi sa prestanú podriaďovať.

zdroj: Photo by Kelly Sikkema from Unsplash

Škorpión + Váhy

Váhy túžia po harmónii a pokoji, čo ale so Škorpiónom dosiahnu len málokedy. Škorpióny milujú extrémne situácie a radi objavujú každé dobrodružstvo. Majú tvrdú povahu, sú pomstychtiví a radi ovládajú ostatných, kým Váhy uprednostňujú skôr jemnosť a eleganciu.

Kozorožec + Rak

Kozorožec má rád, keď je vo všetkom poriadok, je cieľavedomý a v živote to chce dotiahnuť ďaleko, čomu neraz podriaďuje aj svoj partnerský život. Keď ide do tuhého, je sebecký, tvrdý a neúprosný, čo Rak nemusí znášať veľmi dobre. Raky sú veľmi citlivé osoby, ktoré neznášajú ľahko zmeny a nie sú radi v centre pozornosti. Za svojimi cieľmi nejdú priamo, hľadajú skôr okľuky, čím sa úplne odlišujú od Kozorožcov.

zdroj: Photo by Kat Jayne from Pexels

Býk + Lev

Levy sú skôr samotárske, chcú žiť vlastným životom, ženú sa vpred a nechcú sa podriaďovať. Často sú namyslení, panovační a márniví, čo ale nevyhovuje Býkom, ktorí uprednostňujú istotu a kľud, pričom sa snažia vyhýbať rizikám a tomu, čo je pre nich neznáme. Býk je tiež panovačným znamením a keď sa stretnú dvaja panovační, ani jeden z nich nechce ustúpiť.

Zdroj: themindsjournal.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.