Pripravila som pre teba 4 najväčšie srdcovky od Nicolasa Sparksa, ktoré určite dostanú aj teba.

Milý John/ Dear John

John Tyree je vojakom americkej armády, kam sa nechal naverbovať po strednej škole len preto, aby nejako naložil so svojim bezcieľným životom. Po rokoch strávených vo vojne na Balkáne sa vráti na pár dní domov. Tam sa zamiluje do pôvabnej Savannah, ktorá mu city opätuje a tak si týždeň užívajú jeden druhého. Pri rozlúčení si sľúbia vernosť a ak sa John vráti, vydá sa zaňho. Avšak 11. septembra 2011 sa svet zmení a John si musí vybrať medzi sľubom, ktorý dal Savannah alebo sľubom pre svoju vlasť. Vráti sa do armády a Savannah sľubuje, že naňho počká. Keď sa však vráti, čaká ho veľa prekvapení.

V hlavnej úlohe skvelý Channing Tatum a pôvabná Amanda Seyfried.

 

Zápisník jednej lásky/ The Notebook

Noah Calhoun rozpráva príbeh lásky svojej ťažko chorej manželke, ktorá stráca pamäť. Číta ho z denníka, ktorý si viedol v čase ich mladosti. Noah stretol Allie už ako 16 – ročný, prežil s ňou krásne leto a miloval ju väčšmi než ostatné. Vojna a spoločenské predsudky milencov vtedy rozdelili. Keď sa po rokoch Allie vracia, je zasnúbená a má sa vydávať, ale chce si ujasniť city i obidvom mužom. V hlavnej úlohe Ryan Gosling a Rachel McAdams.

Nezabudnuteľná cesta/ Walk to Remember

Čo sa stane, keď sa stretne krásna a konzervatívna dcéra pastora Jamie (Mandy Moore) a nedisciplinovaným chuligánom Landonom (Shane West)? Samozrejme jedna veľká romantika a jeden z najúspešnejších filmov, ktorý si ziskal srdcia miliónov ľudí. Dej filmu je zasadený do polovice 90. rokov 20. storočia do Beaufortu v Severnej Karolíne.

Najdlhšia jazda/ The Longest Ride

Keď Luke, bývalý jazdec rodea, ktorý sa snaží o návrat, stretne vysokoškoláčku Sophiu, ktorá sa pripravuje na prácu v New Yorku. Obaja sa spolu vydajú na neobyčajnú cestu. Zatiaľ čo ich rozdielne ciele preverujú ich vznikajúci vzťah, čaká ich osudové stretnutie s Irou, ktorého spomienky na vlastné manželstvo sú páru inšpiráciou a raz a navždy zmení ich životy. V hlavnej úlohe Scott Eastwood a Britt Robertson.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.