Aj keď tomu možno neveríš a máš zlú skúsenosť, je to pravda. Muži narodení v týchto znameniach ženu nikdy nepodvedú. Sú verní a pre svoju lásku urobia všetko na svete. Máš takého po svojom boku?

Panna

Tento muž nemá zmysel pre romantiku, no chápe, čo sa vo vzťahu patrí. Ako určite vieš, je praktický a záleží mu na poriadku v dome. Raz za čas sa prekoná a dokáže urobiť veľké gesto. Pre neho je vernosť vo vzťahu dôležitá, vníma ju ako základnú vlastnosť, ktorú by mal mať každý správny muž. Je zodpovedný, vie sa postarať o domácnosť a v láske hľadá kvalitu a inteligenciu. Pre svoju milovanú by urobil aj nemožné.

Škorpión

Muž narodený v tomto znamení je verný. Aj keď ho charakterizujú ako toho vášnivého, nikdy by ženu nepodviedol. On vyžaduje to isté – vernosť od ženy. Keď dokáže byť s jednou ženou, musí to dokázať aj ona. Nesmie sa na iného muža ani len pozrieť, najhoršie by bolo, keby s ním išla von. Škorpión je veľmi ochranársky.

Blíženci

Toto znamenie sa nedá skrotiť. Muž, ktorý je narodený v znamení Blížencov je hravý, zvedavý, úprimný a verný. Napriek jeho veselej povahe chápe dôležitosť lásky a vie, aká je vernosť vzácna. Svojej partnerke by týmto neublížil, pretože ju miluje. Avšak, má podmienku – nesmie sa nudiť. Jeho vzťah nemôže skĺznuť do stereotypu, pretože potom by hľadal zábavu niekde inde. 🙂 Musí stále cítiť vášeň, energiu a lásku, ktorá bola vo vzťahu aj na začiatku.

Vodnár

Muž, ktorý sa narodil ako Vodnár, je ideálny partner pre všetky ženy. Je úprimný, má zmysel pre humor a nadanie na umenie. Je nezávislý a to isté čaká aj od ženy. Nemá problém zaplatiť, no vyžaduje, aby mala aj žena peniaze a aby sa vedela postarať sama o seba. Vo vzťahu je verný, pretože si nezakladá na telesnej stránke, ale na tej psychickej a hlbšej. Keď nájde ženu, s ktorou si rozumie vo všetkom, nikdy ju neopustí a nepodvedie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.