Ak ide o vzťahy, každý sme iný. Niekto berie všetko hneď, iný si užíva čas, kým do vzťahu naplno skočí. Vo zverokruhu poznáme 3 znamenia, ktoré sú typické tým, že svoje vzťahy posúvajú veľmi rýchlo vpred. 

Aj keď nie je hanba posúvať sa emočne dopredu, pre druhú osobu, ktorá vzťah berie krok za krokom, to môže byť trocha stresujúce. Tieto znamenia však konajú impulzívne z radosti z novej životnej cesty a dôverujú svojmu srdcu.

Baran

Keď príde na hľadanie (a udržiavanie) lásky, pre Barana je všetko zábava a hra. Je známy svojou impulzívnou túžbou skákať v živote priamo do všetkého, teda aj do vzťahov. Je nepokojný a len zriedka sa zastaví, kým nedostane to, čo chce. Túži dobíjať nové územia. Bohužiaľ, vo vzťahu jeho plameň lásky môže zhasnúť tak rýchlo, ako sa zapálil.

Strelec

Strelec je známy svojou spontánnosťou a nadšením, pokiaľ ide o hľadanie lásky. Má však tendenciu rýchlo stratiť záujem, pretože vie, že ďalšie dobrodružstvo čaká za rohom a je preňho o čosi lákavejšie. Nechce byť zaťažený vzťahom, ktorý treba rozvíjať, pretože to si vyžaduje čas.

Škorpión

Ak ide o vzťahy, Škorpión počúva svoje srdce a dôveruje motýľom v brušku. Nebojí sa ísť do vzťahu priamo so všetkým, aj keď sa to zdá príliš unáhlené. Necháva sa viesť inštinktami – ak cíti správnu energiu druhej osoby, skočí do vzťahu úplne, a to bez akéhokoľvek premýšľania.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.