Niektorí ľudia odjakživa vedia, čo chcú. Iní potrebujú určitý čas, kým sa nájdu a zistia, čo v živote potrebujú. Znamenia ako býk, rak či kozorožec tieto veci väčšinou vedia už od začiatku. No potom tu máme strelca, vodnára a blíženca, ktorí do poslednej chvíle netušia, ktorým smerom sa bude uberať ich život. Zaujíma ťa, prečo je to tak?

Blíženci

Blíženci sú ľudia dvoch tvárí. Ich živlom je vzduch a rovnako „vzdušná“ je aj ich myseľ. Majú problém rozhodnúť sa a prikloniť k určitej stránke. Čo sa vzťahov týka, nedá sa hovoriť o tom, žeby si človek narodení v tomto znamení túžil založiť rodinu v mladom veku. Miluje flirt a spoznávanie nových ľudí. Nerád sa viaže a rád skúša nové veci. Možno aj to je dôvod, prečo sa nechce usadiť.

Strelec

Každý, kto pozná človeka narodeného v znamená strelca vie, že sa nedá „skrotiť“. Jeho túžba bádať, cestovať a spoznávať svet je silnejšia ako čokoľvek iné. Nedokáže zotrvať dlho na jednom mieste, pretože ho ženie neustála túžba po zmene. Neustále potrebuje nové podnety, ktoré ho budú posúvať vpred. Keby sa priviazal k jednému miestu a jednej osobe, jeho sloboda by tým značne utrpela. Nájsť si svoju spriaznenú dušu je pre neho extrémne náročné, pretože ho vie len málokto pochopiť. Aj to môže byť dôvodom, prečo sa stále posúva z miesta na miesto a hľadá akýsi zmysel života.

zdroj: Image by StockSnap from Pixabay.com

Vodnár

Vodnár je asi najväčší voľnomyšlienkár zo všetkých znamení. Keby si mala možnosť nahliadnuť do jeho mysle, asi by sa ti z toho zakrútila hlava. Rozmýšľa totiž nad všetkým možným aj nemožným, a tým pádom má hlavu stále niekde v oblakoch. Zaujíma sa takmer o všetko, čo mu príde do cesty. Snaží sa vyriešiť každého problémy, rieši svetovú politiku, globálne otepľovanie, v súkromí cvičí jógu, číta psychologické knihy a je dosť možné, že je vegetarián. Pri tom všetkom mu vôbec neostáva čas na nejaký dlhodobý klasický vzťah, ktorý by ho pritiahol nohami pevne na zem. Potrebuje cítiť, že je slobodný a usadí sa až vtedy, keď nájde človeka, ktorý mu jeho slobodu (aspoň tú duševnú) nikdy nevezme.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.