Cítiš, že by si konečne chcela mať stabilný vzťah, ktorý by trval naozaj dlhodobo. Žiadny však z tvojich bývalých sa naň vôbec nehodil. Teraz túžiš po niekom, kto by po tvojom boku žil celý život. Tieto tri znamenia zverokruhu sú najideálnejšími partnermi na dlhodobejší vzťah.

Vodnár

Ak hľadáš romantika s citlivým srdcom, je pre teba ako stvorený Vodnár. Vie totiž, po čom túžiš a urobí všetko pre to, aby ti tieto túžby splnil. Keďže je nasledovníkom svojho srdca, je neuveriteľne lojálny, čestný a otvorený. Jeho jediným mínusom býva tvrdohlavosť, no to neznamená, že by si ho nemohla milovať. Jeho dobré vlastnosti prevyšujú tie negatívne. Pri vodnárovi ti nehrozí nuda a so stereotypom nepočítaj. Vodnár pozná presnú definíciu lásky a uistí sa, že ti poskytne aj potrebnú nezávislosť. Je tvojím blízkym priateľom, je kreatívny, inteligentný a dokáže sa integrovať.

View this post on Instagram

🐶🐶

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Lev

Toto znamenie ťa vo vzťahu bude nosiť na rukách a očarí ťa svojou vášňou, kreativitou. Má rád, ak všetko ide podľa jeho plánov a môže byť ťažké s ním vychádzať, ak ho patrične neoceníš. Nenechaj sa však touto jeho vlastnosťou odradiť! Nikdy nenájdeš lepšieho a lojálnejšieho partnera, akým je práve lev. O svoju lásku je ochotný bojovať, z ničoho nemá strach a srší z neho statočnosť. S týmto silným mužom po boku sa nemusíš obávať nudy. Ak sa zamiluješ do leva, vzťah s ním bude vášnivý, zábavný, lojálny a bude si ťa mimoriadne ctiť. Pamätaj však na to, že toto znamenie potrebuje za každú cenu pochvalu a ak jej má dostatok, nie je pre neho žiadny problém ju  vrátiť desaťnásobne. Lev nikdy nedovolí, aby si sa vo vzťahu čohokoľvek bála a za každú cenu ťa ochráni.

Škorpión

Nie je nič lepšie než nechať svoju dôveru v rukách vynaliezavého človeka. Môžeš si byť istá, že škorpión ťa bude považovať nielen za svoju životnú lásku, ale zároveň aj za svoju najlepšiu priateľku. Vždy bude na teba čakať s otvorenou náručou a všetky tvoje tajomstvá sú u neho v bezpečí. Vďaka svojej čestnej povesti a vášni pre život má neskutočné množstvo priateľov, čo je vo vzťahu nesmiernym prínosom. Keď sa škorpión zamiluje, je nesmierne oddaným a verným partnerom. Je tiež veľmi zmysluplným znamením a ak s ním pôjdeš do vzťahu, o vášeň máš postarané.

 

Zdroj: peacequarters.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.